Головна / Двері та вікна / Перегородки: зручне рішення для офісних приміщень

Перегородки: зручне рішення для офісних приміщень

Дизайн приміщень – це не тільки вибір колірних рішень загальної стилістики та укомплектування меблями, але і створення затишного і комфортного простору з високою функціональністю. Будь-яке приміщення, від простої житлової квартири до офісу серйозної компанії, необхідно зонувати.

Зазвичай функціональні зони розташовують в окремих приміщеннях, розділених капітальними стінами, але не кожна будівля має для цього достатньою кількістю приміщень і простору, а головна складність перепланувань – бюрократична тяганина за погодженням зі спеціальними службами та держорганами.

Стіночкою-виручалочкою в такому разі стають декоративні перегородки. Особливо актуально використовувати цей елемент в ситуаціях, коли відгородити частину приміщення необхідно тимчасово (для наради, приватної зустрічі, ночівлі гостей тощо ). Для цих цілей відмінно підійдуть пересувні перегородки. Ці перегородки можна без клопоту переставляти хоч по кілька разів за день, змінюючи цим дизайн приміщення і розташування в ньому функціональних зон.

Стаціонарні перегородки здатні замінити капітальні стіни, при цьому, не поступаючись останнім по функціональності. На них можна зміцнити настільки корисні полички і гачки-вішалки, і навіть провести електропроводку і встановити розетки. Найважливіша перевага – необмежена свобода у виборі стилю і зовнішнього вигляду, що дозволяє створити унікальний привабливий дизайн. Власники стильних офісів і квартир, однозначно віддадуть перевагу декоративним перегородкам.

Сьогодні розробка і виробництво перегородок різного призначення для різних типів приміщень налагоджена дуже добре. Виробниками надається найширший асортимент, що дозволяє задовільнити найвибагливіших клієнтів. Основна відмінність між перегородками – це матеріал, з якого вони виготовлені. Вибір матеріалів диктується уподобаннями замовника і призначенням перегородок.
 

Читайте також

Вибір міжкімнатних дверей

Сьогодні не складе особливих труднощів відшукати найбільш підходящий варіант із міжкімнатних дверних конструкцій. Дане придбання …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *