Панелі МДФ

Панелі МДФ

Панелі МДФ були винайдені в Сполучених Штатах Америки ще зовсім недавно. Їх виробництво налічує трохи менше тридцяти років. А на нашому ринку вони з’явилися і зовсім на рубежі двадцять першого століття – в 1997 році, але матеріал моментально завоював неабияку популярність на теренах нашої держави у сфері фасадно-будівельних та оздоблювальних робіт.

Назва панелі перекладається з англійської як «деревна плита з волокон середньої щільності». Перевага перед попередником – плити ДСП – панелі МДФ характеризуються вдосконаленими технічними характеристиками. Вони значно міцніше, володіють здатністю ізоляції звуків і тепла, менше схильні до впливів води і різної негоди, на них можна наносити емалі і фарби, а також різні плівки ПВХ.

Виробництво панелей включає в себе п’ять повних етапів.

По-перше, починають з підготовки сировини. Це в основному дерев’яні колоди, які спочатку очищають від шару кори, а потім подрібнюють за допомогою спеціальних агрегатів. Після цього тріска проходити фільтрування і промивання. Завершує перший етап впливом на отриману масу гарячої пари.

По-друге, тріска знову подрібнюється, в неї додаються необхідні сполучні елементи. Потім відбувається процес сушіння. З маси видаляється волога і повітря.

На третьому етапі йде формування волокна. На формувальному верстаті ролики рівняють волокно, яке потім пресується. На цій стадії остаточно видаляється залишки в майбутньої панелі повітря.

Четверта стадія виробництва включає в себе процес остаточного пресування, після якого відбувається нарізка і охолодження плит.

Останній, п’ятий етап — це шліфування. При шліфуванні остаточно усуваються залишкові дефекти, поверхня панелі робиться ідеально гладкою.

Після цих дій панелі МДФ і відправляються замовникам або в магазини.

 

Читайте також

Інструкція з укладання ламінату: основні нюанси

Ламінат відноситься до числа найпопулярніших підлогових покриттів. Це обумовлено не тільки його високими декоративними якостями і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *