Головна / Електрика / Організація електричних мереж: корисна інформація

Організація електричних мереж: корисна інформація

Організація електричних мереж

Найважливішим і найбільш складним етапом в процесі облаштування будинку завжди вважалася організація електричної мережі. Розуміючи це, багато хто з нас вважають за краще запрошувати додому фахівців, обіцяючи за це солідну винагороду, не підозрюючи навіть про те, що частину роботи можна виконати самостійно — підготувати приміщення і запастися необхідним обладнанням. Ось тільки підключатися до електромережі самим не рекомендується.

Для початку потрібно визначитися з кількістю електроприладів і обладнання (розеток, вимикачів), необхідних для установки, після чого можна буде порахувати необхідну довжину кабелю. Визначившись з довжиною, потрібно буде продумати, яким чином буде прокладений кабель — відкрито, або ж він буде приховано під підвісною стелею або штукатуркою.

Провести кабель відкритим способом набагато легше, для цього не потрібно проводити ніяких попередніх робіт, крім самого монтажу. Але виглядає прихована проводка набагато краще і привабливіше, ніж відкритий кабель. Крім цього, потрібно подумати про дизайн вимикачів і розеток.

Більшість людей нині воліють не просто приділяти увагу оформлення кімнат, але і підвищеного комфорту в усьому будинку. Домогтися потрібного результату можна за допомогою сучасних приладів, таких як світлорегулятори.

За допомогою таких механізмів можна добитися необхідного на даний момент рівня освітлення, продовжити термін служби ламп. Такий прилад (диммер) можна встановити в дитячій, або в спальні, тобто в приміщеннях, в яких не обов’язкове яскраве світло. На сучасному ринку можна придбати поворотні диммери, де інтенсивність світла регулюється за допомогою спеціальної ручки і натискні, в яких основним керуючим елементом є клавіша. Всі ці прилади, як і розетки з вимикачами, діляться для встановлення відкритої і прихованої проводки.

Після того, як роботи по підготовці будуть завершені, можна буде, нарешті, приступати до електромонтажних. Для проведення монтажу електропроводки необхідно насамперед знеструмити приміщення. Самостійно робити це не рекомендується, підключення до електромережі повинно проводитися строго професіоналами.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *