Головна / Оздоблювальні роботи / Монтаж сендвіч-панелей

Монтаж сендвіч-панелей

Монтаж сендвіч-панелей

Незважаючи на простоту установки сендвіч-панелей, довіритися в цій справі краще професіоналам. Вони мають достатній досвід роботи, хороші витратні матеріали та інструменти. З таким підходом, будинок придбає хорошу стійкість і довговічність. Обшивкою методом сендвіч-панелей користуються для стін і покрівлі. Розглянемо детальніше.

Установка стін за допомогою сендвіч-панелей

Монтаж стінових сендвіч-панелей здійснюється такими способами:

1. Горизонтальний. Підготовка до монтажу передбачає установку цокольного нащільника і добірних елементів. Можливе укладання утеплювача або пінопласту. Панелі кріплять за допомогою саморізів, призначених для сендвіч-панелей, по черзі в ряд пазом вниз.

Закінчивши монтаж одного ряду, переходять до другого, продовжуючи кріпити панелі пазом вниз. Межі панелей між рядами заповнюються мінватою або спеціальною монтажною піною, поверх яких кріпляться нащільники. Завершується процес встановлення сендвіч-панелей обробкою стиків і кріпленням нащільників за допомогою самонарізних гвинтів з напівкруглою голівкою та хрестоподібним шліцем.

2. Вертикальний. Укладання панелей завжди починається від цоколя будівлі. На закріплену панель кріплять наступну вгору, до створення бажаної висоти стін. Яруси обробляють компенсаційним швом. У цоколя монтують підтримуючи деталі, наприклад, нащільник. Потім, дотримуючись рівність стін схилом, повністю змонтовані панелі поміщають на цоколь, закріплюючи саморізами.

Починають закріплення з верхнього краю панелі, продовжуючи кріплення, спускаються вниз. Ізоляції замкових стиків змонтованих сендвіч-панелей досягають за рахунок введення герметика. Професійний монтаж гарантує щільність гребеня у замках. Далі монтують углові і торци, необхідні нащільники. Кріплення останніх проводиться аналогічними витратними матеріалами, як при горизонтальному монтажі.

 

Читайте також

Інструкція з укладання ламінату: основні нюанси

Ламінат відноситься до числа найпопулярніших підлогових покриттів. Це обумовлено не тільки його високими декоративними якостями і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *