Металочерепиця

Причини скарг власників металочерепичної покрівлі, в основному, зводяться до наступного:
[tie_list type=”thumbdown”]

  • Помилки монтажу;
  • Неправильно вибраний матеріал;
  • Різні експлуатаційні проблеми.

[/tie_list]
Але все ж, при зведенні покрівлі необхідно мати хоч якісь мінімальні поняття.

Найвідповідальнішим кроком буде покупка металочерепиці. Якщо знехтувати цим і підійти до питання поверхнево, то перші дрібні неприємності з’являться вже буквально через кілька років — покрівля втратить колір і почне іржавіти. Чому це відбувається?

Найчастіше у покупців відбувається одна й та ж ситуація. Всі ми думаємо: чим нижча ціна, тим краще. При цьому економія часом виходить незначна, а ось проблем потім вистачає.

Отже, давайте з’ясуємо, на які чинники варто дивитися в першу чергу:
[tie_list type=”thumbup”]

  • Товщина металу в ідеалі повинна бути значною — не менше 0,5 мм.
  • Клас оцинковки: у якісної черепиці він повинен бути 1 або 2.
  • Товщина самого полімерного покриття — не менше 25 мкм.

[/tie_list]
[box type=”warning” align=”” class=”” width=””]Природно, що «на око» це буде проблематично визначити, а от у продавця уточнити потрібно обов’язково.[/box]

Як говорить Олексій Ручан з компанії «Иллеонстрой»: «Необхідно звертати увагу на сам бренд, а також на термін експлуатації. Як правило, гарантія на черепицю економ-класу становить один рік, проте, можна знайти продукцію з 10-річною гарантією, і, природно, така продукція буде краще».

Ця рада зараз вкрай актуальна, так як, за даними Єврокомісії, на ринку є велика кількість фальсифікатів і третину всього товарообігу припадає на контрафакт.

Зараз можна зустріти і «сурогатну» металочерепицю, яку виробляють за допомогою напівкустарної технології. У найкращому варіанті здійснюють закупівлю сталевого прокату з нанесеним полімерним покриттям. Проте існує і інший варіант, коли сировину закуповують дешеву і випадковим чином, прямо з Китаю, без відповідних нормативів. Крім усього іншого, процес вальцювання виконують на застарілому обладнанні, з порушенням технічного регламенту. Бували випадки, коли просто профиліровували оцинковку, а потім на неї нанесли порошкову фарбу. Ясна річ, що таке покриття прослужить дуже недовго.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]Що потрібно враховувати? Так як самий міцний листовий метал не зможе витримати вагу дорослої людини без деформації, просто необхідна купівля перехідних містків і сходів.[/box]

На прикладі стало ясно, що причиною скарг є не сам матеріал, а помилки, які допускають при купівлі і монтажу.

Рейтинг
( No ratings yet )
Поділитися в соцмережах:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: