Цікаві статті
Головна / Оздоблювальні роботи / Матеріали для обробки стелі

Матеріали для обробки стелі

Матеріали для обробки стелі

Оздоблювальні роботи – фінальна частина ремонту. Це відбиток всього ремонту, який впливає на візуальне і естетичне сприйняття відремонтованого приміщення. Домогтися відмінної якості робіт допоможе своєчасне врегулювання деяких досить важливих питань:

  • бажаний обсяг часу для виконання оздоблювальних робіт;
  • які не передбачуваних роботи (винос або перестановка меблів, складність збирання приміщення після ремонту) є прийнятними;
  • передбачений термін експлуатації стелі;
  • які вимоги є пріоритетними. Це естетичне сприйняття, експлуатаційні показники (довговічність, вологостійкість, міцність), або показники якості.
  • допустима сума матеріальних засобів на виконання цих робіт.
Стелі підвісні – ось оптимальний варіант кращого поєднання якості і ціни. Переваги таких стель очевидні: досить простий технологічний процес складання, тривалий термін експлуатації і відповідність всім екологічним норм. Можна легко приховати за допомогою такої стелі дефекти поверхні основної стелі. А також можна легко виконувати ремонт будь-якої частини стелі.

Використовують кілька видів конструкцій підвісних стель:

  • каркасні: армстронг, дзеркальні або дизайнерські.
Вражає різноманітність дзеркальних стель. Це: і барвисті, мальовничі. І в вигляді картин або з гравюрами, з тонованого або матового скла. У деяких випадках використовують внутрішнє підсвічування.

Фольгована стеля відноситься до дизайнерських рішень. Перевагою вважається підвищена вологостійкість, а також незвичайне оптичне сприйняття.

  • касетні: з металевих панелей у вигляді квадратів, які кріпляться на каркас двох видів: відкритий і прихований;
  • рейкові: з алюмінію – ефективні для вологих приміщень. Вартість стелі залежить від товщини вихідного матеріалу (алюмінію), якості і кольору забарвлення. А також від виробника.

 

Читайте також

Як вибрати і поклеїти шпалери на стелю

Коли постає питання обробки стелі, на розум приходять три варіанти: фарбування, підвісна або натяжна конструкція. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *