Головна / Оздоблювальні роботи / Лінолеум спеціального призначення

Лінолеум спеціального призначення

Лінолеум спеціального призначення

Лінолеум – штучне міцне, гнучке, водонепроникне полотно ПВХ (полівінілхлорид). Призначений в основному для покриття підлог, іноді і стін. Підходить для більшості приміщень, в яких не потрібні особливі умови експлуатації. Для приміщень, які потребують спеціальних умов експлуатації існують особливі, спеціальні види лінолеуму спеціального призначення.

Звичайний лінолеум володіє всією необхідною стійкістю до звуку, вологості, високих або низьких температур і електро ізоляції! У випадках, коли потрібні підвищені показники за якихось характеристиками, тоді використовують лінолеум спеціального призначення при виготовленні яких спеціально ставлять підвищені вимоги до якоїсь стійкості характеристиками.

Бактерицидні покриття

До їх складу відповідно входять бактерицидні добавки, використовуються в основному в медичних установах або в приміщеннях, де потрібен особливий стерилізуючий ефект.

Спортивні покриття

Це покриття зі спеціальним захисним поліуретановим шаром, який надає особливу зносостійкість і перешкоджає забрудненню. Бувають стаціонарні та сезонні (знімні). Також універсальні (для будь-яких умов у видів спорту) або особливі (підходять тільки для визначених видів).

Звукоізолюючі покриття

Виготовляються зі спеціальними підкладками з пробки або пенополимера. Володіють високими параметрами до звукопоглинання і мають особливі акустичні властивості.

Протиковзкі покриття

Вони ж звуться — безпечні ПВХ покриття. Виготовляються з додаванням у верхній шар металевої крихти,що  перешкоджає ковзанню, поверхню лінолеуму роблять рельєфною. Використовуються в приміщеннях з підвищеною вологістю (ваннах, туалетах, басейнах). На кухнях, де неминуче попадання жиру або масла на підлогу. Також в продовольчих магазинах, барах і кафе, де велика ймовірність попадання рідини на підлогу.

 

Читайте також

Як вибрати і поклеїти шпалери на стелю

Коли постає питання обробки стелі, на розум приходять три варіанти: фарбування, підвісна або натяжна конструкція. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *