Головна / Будівельні роботи / Якщо ви вирішили будувати будинок з колоди

Якщо ви вирішили будувати будинок з колоди

Якщо ви вирішили будувати будинок з колоди

Зараз все більше стає популярним будівництво будинків з колод. Такий спосіб будівництва не тільки в пріоритеті із-за своєї екологічності, але й тому, що цей спосіб перевірений часом. Хата з колод – це один із символів нашої країни. Якщо ви вирішили побудувати такий будинок, слід вдатися до наступних правил.

Для початку потрібно вибрати компанію для будівництва будинку, дати розміри відповідної ділянкі, яку обрали для забудови. На даній ділянці потрібно провести фундаментальні роботи. Далі компанія привозить вже готовий зруб, який залишається тільки зібрати. Готовий зруб вмощується протягом 12 місяців. Після усадки слід приступити до оздоблювальних робіт.

Для вибору зовнішнього вигляду слід розглянути всі види рубки і вибрати потрібний.

  • стіни зрубу виконані з ошкуреного колоди, кути зістиковано «в лапу» — такий вид використовують якщо ви хочете обшивати будинок як зовні, так і зсередини, він забезпечує відносно більшу жорсткість всієї конструкції.
  • стіни зрубу виконані із струганої колоди, кути зістиковано «в чашу з залишком» — такий вид гарантує тепло в будинку, а також красу зовнішнього боку стіни.
Основним матеріалом для будівництва безумовно, є деревина. В нашій країні зазвичай використовують ялину або сосну. Стругана сосна, як ми знаємо, має світло-бурштиновий колір, в той же час ялинова деревина відрізняється білим кольором поверхні. Але у сосни є певний недолік: колоди, заготовлені в період початку сокоруху, схильні до прояву грибка, а у ялини такий недолік не проявляє себе.

Найважливішим критерієм побудови будинку є вибір будівельної компанії. Не потрібно вибирати першу-ліпшу фірму. Розгляньте всі варіанти, відвідайте офіси компаній, поговоріть з фахівцями, порадьтеся з людьми, які вже вдавалися до такого способу будівель, зважте всі за і проти і виберіть вподобаний вам варіант. Тільки від вас і вашого вибору залежить затишок вашого будинку.

 

Читайте також

Будівництво будинку, планування ділянки

Перш ніж приступити до будівництва будинку, власники ділянок стикаються з таким непростим і важливим питанням: …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *