Головна / Корисні поради / Як відполірувати лобове скло автомобіля (скло фари, подряпину на склі)

Як відполірувати лобове скло автомобіля (скло фари, подряпину на склі)

Як відполірувати лобове склоДогляд за автомобілем вимагає багато уваги і зусиль. Кожен поважаючий себе автомобіліст хоче, щоб його машина завжди виглядала доглянутою, немов новенька. Тому рано чи пізно він починає шукати спосіб, як відполірувати скло.

Для початку з’ясуємо, як можна відполірувати лобове скло. По-перше, слід ретельно промити його перед поліруванням. Переконайтеся, що на склі немає плям або слідів бруду, а потім приступайте до основної роботи.

Візьміть спеціальний засіб для очищення скла і обробіть ним скло. В процесі очищення періодично змочуйте скло водою з розпилювача. Далі Вам знадобиться паста для полірування, яку можна придбати в будь-якому господарському магазині. Нанесіть її невелику кількість на скло і розподіліть рівномірно.

Процес полірування за допомогою пасти полягає в виконанні рухів по колу, невеликими ділянками і з несильним натиском на скло. Важливу роль тут грає, знову ж таки, волога: не дозволяйте пасті засихати, інакше Ви ризикуєте завдати склу зайві ушкодження.

Для цього Вам знову знадобиться розпилювач води, яким слід змочувати ділянки, що засихають. Після того, як Ви обробили все скло, акуратно очистіть його від пасти за допомогою спеціального тампона, або тканини, яка не залишає ворсинок на склі (спеціальні серветки для чищення стекол). Ще раз нанесіть склоочищуючий засіб на очищене лобове скло і насухо протріть. Полірування лобового скла закінчена.

Часто потрібно не тільки позбутися від пошкоджень на лобовому склі автомобіля, але і відполірувати скло фари. Для цього Вам знову знадобиться полірувальна паста (наприклад, антицарапин), засіб для миття скла, розпилювач води, а також наждачна матерія, еквівалент розміру зерен якої варіюється від однієї тисячі до однієї тисячі двохсот.

Порядок дій майже той же, що і з лобовим склом: потрібна попередня мийка фари з допомогою миючого засобу та розбризкувача води. Далі шліфування відбувається в два етапи: спершу поліруйте наждачним матеріалом очищену і суху фару, а потім нанесіть антицарапин і зробіть повторне шліфування фари круговими рухами по невеликих ділянках.

Видаліть залишки пасти з поверхні, а потім знову обробіть її миючим засобом. В результаті Ви знову знайдете прозоре покриття фари Вашого автомобіля.

Бувають випадки, коли потрібно не просто відполірувати скло автомобіля, але відполірувати подряпину на склі, яка впадає в очі. Подібний процес є чи не ювелірним, оскільки вся Ваша увага повинна бути сконцентрована лише на певній ділянці скла, ураженій подряпиною.

Тут Вас теж виручить полірувальна паста, яку слід акуратно нанести вручну таким чином, щоб вона буквально “вбралася” у всі вади і недоліки подряпини. У деяких випадках, коли подібних ушкоджень занадто багато, Вам слід використовувати спеціальну машину для полірування. Ця машинка не дозволить втратити дрібні подряпини і допоможе усунути всі недоліки.

При виконанні полірування своїми руками, використовуйте спеціальну тканину для чищення стекол: переконайтеся, що ця тканина не залишає ворсинок, які можуть залишитися подряпини і не пропустити полірувальну пасту.

На відміну від попередніх способів полірування лобового скла і фар автомобіля, у разі полірування окремої ділянки Вам слід дочекатися засихання пасти. Після засихання потрібно промити скло за допомогою миючого засобу і води, а потім витерти насухо.

 

Читайте також

Вибираємо постільну білизну з сатину

Сатин як матеріал відноситься до одного з найкрасивіших, дуже міцних і приємних на дотик текстілей, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *