Головна / Побутова техніка / Як вибрати побутовий парогенератор. Який вибрати парогенератор для одягу

Як вибрати побутовий парогенератор. Який вибрати парогенератор для одягу

парогенератор для одягу

Відмінною альтернативою традиційній прасці з деяких пір став парогенератор, що дозволяє отглаживать текстильні вироби безконтактним способом. Цей прилад виробляє сухий пар з температурою 140 – 160 градусів. За допомогою парогенератора можна гладити текстильні матеріали без традиційної прасувальної дошки, тобто на вазі, у вертикальному положенні. Крім того, якщо вибрати парогенератор для одягу, немає необхідності гладити делікатні речі через вологу ганчірку, так як робочий орган приладу не торкається оброблюваного виробу. Таким чином, ризик зіпсувати улюблену сорочку або сукню зводиться до мінімуму. Погодьтеся, досить зручний прилад, який можливо незабаром успішно витіснить традиційну праску.

Крім того, за допомогою парогенератора можна не тільки гладити вироби, але і чистити їх. По ефективності очищення наближається до хімічної, але зовсім не вимагає застосування спеціальних хімічних чистячих засобів. Їх успішно замінює сухий пар. За допомогою парогенератора можна очищати килими від різних плям, включаючи плями від соку, вина, кави, крові та ін.

Крім того, має температуру більше 100 градусів, відмінно справляється з мікробами, що дозволяє проводити дезінфекцію виробів. Пара ефективно знімає жуйку і чистить кахель. За допомогою цього простого приладу можна навіть чистити хромовані деталі у ванній кімнаті. І хоча вироби вже користуються певним попитом, традиційне питання – як вибрати парогенератор – залишається досить актуальним. Конструктивно парогенератори виконуються переважно в двох видах. В одних моделях пара утворюється в результаті кип’ятіння води.

Конструкція таких приладів передбачає наявність бойлера-накопичувача, а сам прилад нагадує традиційний пилосос з Т-образною насадкою на кінці шланга. Другий тип виробів дозволяє отримувати пар внаслідок подачі води на розігрітий електронагрівач (ТЕН). Бойлер таких приладів має значно менші розміри. На ці конструктивні особливості слід звернути увагу, перш ніж вибрати побутовий парогенератор. Кожен з варіантів має свої плюси і мінуси. Наприклад, прилад першого типу можна застосовувати за призначенням лише після закипання води в бойлері, в той час як парогенератор з ТЕНом готовий практично відразу після включення. Крім того, парогенератори з великим бойлером-накопичувачем видає більш якісний пар, що має більшу температуру.

Визначаючись, який вибрати парогенератор, слід звернути увагу на систему безпеки. Власне кажучи, конструкція парогенератора виключає моментальний опік гарячою парою. Єдиним потенційно небезпечним місцем є бойлер-накопичувач, де під час кипіння води є певний тиск.

Виробники пропонують прилади зі спеціальною кришкою бойлера, яка не відкриється при певному тиску в бойлері. Серед інших питань, які потребують уточнення у продавця, можна відзначити швидкість нагрівання води, наявність в комплекті додаткових насадок, наявність гарантії виробника і адресу сервісного центру.

 

Читайте також

Який вибрати депілятор

Як правильно вибрати депілятор. Який вибрати депілятор

Правильно вибрати депілятор – справа досить складна. Щоб цим приладом можна було користуватися постійно, при …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *