Як вибрати фільтр для очищення води. Який вибрати фільтр для води

Який вибрати фільтр для водиФільтрація питної води, особливо в міських умовах, стає все більш популярною. Різні домішки, що містяться в наших водопровідних трубах (залізо, хлор, мелкофракционные осадові домішки), змушують споживача встановлювати фільтри для очищення води.

У зв’язку з виниклою проблемою виникає резонне питання – який вибрати фільтр для води, щоб він був не дуже дорогий, якісно очищав воду і був довговічним? Для того, щоб розглянути цю проблему з усіх сторін, наведемо наступні дані і факти:

1. Підраховано, що для однієї людини в місяць необхідно близько ста літрів питної води. Це без урахування побутових потреб, а тільки для пиття і приготування їжі. У жаркий час року ця цифра, звичайно, зростає.

2. Щоб забезпечити таку кількість очищеної води, необхідно встановлювати фільтри відповідної потужності, як-то: фільтри типу «глечик». Такий фільтр може забезпечити чистою водою сім’ю з двох осіб. Фільтр досить компактний і недорогий, тому чудово підійде як для використання його в квартирі, так і на дачі. Картриджі таких фільтрів необхідно міняти раз на два-три місяці, і розраховані вони на очищення близько 300 літрів води.

3. Фільтри, які монтуються на водопровідні крани. Точніше, вони одягаються на кран і можуть бути зняті в будь-який момент (наприклад, вам потрібно набрати води в пральну машину, а для цього зовсім не обов’язково використовувати очищену воду). Ресурс у таких фільтрів трохи більше – близько півтори тонн води, так що забезпечення сім’ї з трьох чи чотирьох чоловік їм цілком під силу. Такий фільтр для очищення води недорогий, комплект фільтрів швидко і легко замінюється.

4. Настільні фільтри. Також дуже довговічні в порівнянні з першим варіантом, можуть підключатися до крану, як у другому варіанті, або спеціальним вимикачем. З урахуванням ресурсу і довговічності таких фільтрів їх вартість цілком себе виправдовує.

5. Далі йдуть системи складніше – двох – і триступінчаті фільтри. Багатоступінчастість очищення і висока швидкість проходження фільтрованої води роблять такі системи затребуваними. Можливе підключення такого фільтра безпосередньо під мийкою з окремим виходом вже профільтрованої води через автономний кран.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Вартість такого фільтра на перший погляд досить висока, але враховуючи загальну собівартість одного профільтрованого літра води, вона виходить нижче, ніж в попередніх варіантах. Якість фільтрованої води незмінно висока, а в поєднанні з великим ресурсом роботи це, безсумнівно, великий позитивний момент.[/box]

6. Фільтри зворотного осмосу практично стовідсоткове очищення води від усіх існуючих видів забруднень. Такі системи застосовуються при очищенні бутильованої води, що говорить про їх високої продуктивності і якості одержуваного продукту. Накопичувальний бак, майже повсюдно вживаний в такого роду системах, забезпечить запас очищеній воді на кілька днів вперед. Практично всі використовувані в даний час системи очищення води видаляють з неї хлор, тому рішення проблеми, як вибрати фільтр для води, залишається за покупцем.

Якщо вода у вашому водопроводі багата мінеральними солями (а це можна встановити, подивившись на внутрішні стінки вашого чайника), то вам слід вибрати системи з елементами для пом’якшення води. Для зберігання очищеної води в холодильнику намагайтеся не використовувати пластикову тару, краще зберігати воду в глиняному або скляному посуді.

Рейтинг
( No ratings yet )
Поділитися в соцмережах:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: