Головна / Корисні поради / Як швидко зробити генеральне прибирання в кімнаті

Як швидко зробити генеральне прибирання в кімнаті

генеральне прибирання в кімнаті

Все говорить на користь чистоти – і фен-шуй, і медицина. Крім цього, чистота в хаті радує око. За чистоту в будинку відповідає жінка, тому для неї питання про те, як зробити прибирання – не актуальне.

Вона і так знає, як його робити. Інша справа, швидко зробити прибирання. Над цим питанням потрібно поламати голову. Напевно, прибирання потрібно робити регулярно, щоб воно було швидким.

Неважливо, чи зібралися ви зробити генеральне прибирання або звичайне, насамперед потрібно скласти план дій.

В ньому ви розпишіть по порядку, що і коли ви будете робити. Неможливо зробити прибирання будинку, якщо немає відповідних інструментів, тобто ганчірок, швабри, пилососа, миючих засобів і т. д. Щоб не попсувати красу ваших рук, не забудьте придбати гумові рукавички. І остання рекомендація, яка допоможе зробити прибирання в кімнаті і у всій квартирі максимально ефективно: відкрийте всі вікна, щоб не ковтати пил і дихати було легше.

Тепер залишилося розібратися з тим, який вид прибирання і коли проводити. Почнемо з щоденного. Щоденне прибирання необхідно проводити в тому випадку, якщо у вас є грудні діти. До року вони найбільш сприйнятливі до різного роду інфекцій, які можуть поширюватися і через пил. В принципі, тут не треба орудувати пилососом і все ретельно вичищати. Достатньо витерти пил, протерти підлогу. Якщо ж дитина постійно знаходиться в одній кімнаті, то кожен день робити вологе прибирання можна тільки в ній.

Коли діти підростуть і почнуть повзати, у тому числі і на підлозі, щоденне прибирання слід включити і пилосос. Тому що килими і паласи служать лігвом мікробів, інакше як пилососом їх звідти не витягнути.

Щоденне прибирання потрібно на кухні і в коридорі, так як ці кімнати є об’єктами, де швидко збирається бруд: на кухні ми постійно готуємо, а в коридорі складаємо вуличні речі. Бажано протирати підлогу в кухні після кожної готування. Також потрібно взяти за правило не складати в коридорі чисті речі з брудними. Чим точніше ви будете виконувати ці правила, тим швидше буде проходити прибирання.

Наступний вид прибирання – щотижневе. Якщо ви слідували вищенаведених порад, то воно не займе у вас багато часу. Вам залишиться тільки прибрати пил з таких місць як батареї, верх шаф, з рослин, більш ретельно пропилососити підлогу і все. На це піде не більше години.

Апогеєм сьогоднішньої публікації стає генеральне прибирання. Якщо в перших двох випадках складанням плану можна знехтувати і робити все на автоматі, то з генеральним прибиранням цей номер не пройде, тому що вимордує воно вас чимало. Адже сюди входить і миття вікон, рам, газової плити, полиць з одягом. Загалом, ні одна щілина не повинна залишитися без уваги. Для прискорення цього процесу можна дати тільки одну пораду: не економте на миючих засобах, вони значно спрощують і прискорюють прибирання.

Наостанок, щоб прибирання було в радість, придбайте яскраві ганчірки для пилу, коли миєте підлогу – співайте і пританцьовуйте. Загалом, робіть все, щоб у вас на душі було весело.

 

Читайте також

Вибираємо постільну білизну з сатину

Сатин як матеріал відноситься до одного з найкрасивіших, дуже міцних і приємних на дотик текстілей, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *