Як швидко зробити генеральне прибирання в кімнаті

генеральне прибирання в кімнаті

Все говорить на користь чистоти – і фен-шуй, і медицина. Крім цього, чистота в хаті радує око. За чистоту в будинку відповідає жінка, тому для неї питання про те, як зробити прибирання – не актуальне.

Вона і так знає, як його робити. Інша справа, швидко зробити прибирання. Над цим питанням потрібно поламати голову. Напевно, прибирання потрібно робити регулярно, щоб воно було швидким.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Неважливо, чи зібралися ви зробити генеральне прибирання або звичайне, насамперед потрібно скласти план дій.[/box]

В ньому ви розпишіть по порядку, що і коли ви будете робити. Неможливо зробити прибирання будинку, якщо немає відповідних інструментів, тобто ганчірок, швабри, пилососа, миючих засобів і т. д. Щоб не попсувати красу ваших рук, не забудьте придбати гумові рукавички. І остання рекомендація, яка допоможе зробити прибирання в кімнаті і у всій квартирі максимально ефективно: відкрийте всі вікна, щоб не ковтати пил і дихати було легше.

Тепер залишилося розібратися з тим, який вид прибирання і коли проводити. Почнемо з щоденного. Щоденне прибирання необхідно проводити в тому випадку, якщо у вас є грудні діти. До року вони найбільш сприйнятливі до різного роду інфекцій, які можуть поширюватися і через пил. В принципі, тут не треба орудувати пилососом і все ретельно вичищати. Достатньо витерти пил, протерти підлогу. Якщо ж дитина постійно знаходиться в одній кімнаті, то кожен день робити вологе прибирання можна тільки в ній.

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]Коли діти підростуть і почнуть повзати, у тому числі і на підлозі, щоденне прибирання слід включити і пилосос. Тому що килими і паласи служать лігвом мікробів, інакше як пилососом їх звідти не витягнути.[/box]

Щоденне прибирання потрібно на кухні і в коридорі, так як ці кімнати є об’єктами, де швидко збирається бруд: на кухні ми постійно готуємо, а в коридорі складаємо вуличні речі. Бажано протирати підлогу в кухні після кожної готування. Також потрібно взяти за правило не складати в коридорі чисті речі з брудними. Чим точніше ви будете виконувати ці правила, тим швидше буде проходити прибирання.

Наступний вид прибирання – щотижневе. Якщо ви слідували вищенаведених порад, то воно не займе у вас багато часу. Вам залишиться тільки прибрати пил з таких місць як батареї, верх шаф, з рослин, більш ретельно пропилососити підлогу і все. На це піде не більше години.

Апогеєм сьогоднішньої публікації стає генеральне прибирання. Якщо в перших двох випадках складанням плану можна знехтувати і робити все на автоматі, то з генеральним прибиранням цей номер не пройде, тому що вимордує воно вас чимало. Адже сюди входить і миття вікон, рам, газової плити, полиць з одягом. Загалом, ні одна щілина не повинна залишитися без уваги. Для прискорення цього процесу можна дати тільки одну пораду: не економте на миючих засобах, вони значно спрощують і прискорюють прибирання.

Наостанок, щоб прибирання було в радість, придбайте яскраві ганчірки для пилу, коли миєте підлогу – співайте і пританцьовуйте. Загалом, робіть все, щоб у вас на душі було весело.

Рейтинг
( No ratings yet )
Поділитися в соцмережах:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: