Як правильно вибрати універсальний соковитискач для овочів. Яку вибрати соковижималку

Яку вибрати соковижималкуСвіжовичавлений сік – це ключ до отримання вітамінів, необхідних для здоров’я нашого організму, а також неповторний смак, приносить справжнє задоволення. Однак найчастіше покупець не знає, як правильно вибрати соковижималку і на які аспекти слід звертати увагу.

Замислюючись над тим, як вибрати соковижималку, в першу чергу слід визначитися, для яких цілей вона вам знадобиться. Тут маються на увазі плоди, з яких ви збираєтеся вичавлювати сік. У разі, якщо ви – любитель цитрусових, вам зовсім не обов’язково купувати складний соковитискач з безліччю функцій, оскільки на ринку техніки представлено чимало моделей, орієнтованих саме на цитрусові. Їх конструкція, як правило, проста, а комплектація такого пристрою досить зручна і не займає багато місця на кухні.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Але, наприклад, якщо ви хочете вибрати соковижималку для овочів, ви запросто можете вибрати універсальну соковижималку, яка чудово підходить як для овочів, так і для фруктів.[/box]

Важливим аспектом у питанні, яку вибрати соковижималку, є набір аксесуарів, які входять в її комплект. Пам’ятайте: чим більше комплектація соковижималки, тим зручніше її експлуатація.

Корисними речами можуть бути наступні елементи: спеціальна кришка-лоток, яка служить надійним захистом від проникнення пилу, а також запобігає випадання фрукта або овоча за межі соковижималки, спеціальна щіточка, завдяки якій можна безперешкодно проводити очищення соковитискачі від елементів продукту і так далі.

Далі слід згадати про зручність при експлуатації соковижималки. Для будь-яких продуктів вона була виготовлена, передбачити розмір фруктів і овочів неможливо: нерідко буває, що продукт не поміщається в соковижималку через свої великі розміри.

Саме тому при покупці соковижималки рекомендується звернути увагу на горловину, яка приєднана до основного корпусу пристрою: чим більше її розміри, тим менше ймовірність, що вам доведеться розрізати продукт для того, щоб він вмістився у горловину.

При цьому одну з ключових ролей відіграє нижня частина горловини. У соковижималках нижня частина горловини розташовується на певній відстані до тертці, яка виконує переробку продукту і вичавлює з нього сік. Від цієї відстані залежить ймовірність попадання в кінцевий продукт (свіжовичавлений сік) частинок фруктів або овочів, шкірки або насіння.

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]Таким чином, чим ближче горловина розташована на тертці, тим менше стає ця ймовірність.[/box]

При купівлі соковижималці слід також звертати увагу на наявність вбудованої посудини для збору соку. Дана посудина має безліч переваг: розмітка для визначення точної кількості отриманого соку, відсутність ризику проливання соку після процесу вичавлювання, зручність при експлуатації (посудина може одночасно виконувати роль глечика для зберігання отриманого соку) і так далі.

Серед мінусів самим істотним є габарити соковижималки при наявності посудини для збирання соку, оскільки такі соковижималки зазвичай займають більше місця, ніж прості, в яких немає судини. Однак соковижималка без вбудованої посудини має свій істотний мінус: отриманий сік доводиться переливати вручну, із-за чого велика імовірність протікання соку.

Покупцеві також слід приділити особливу увагу тривалості роботи і потужності пристрою. Як правило, найпростіші моделі соковижималки можуть здійснювати лише один цикл, в той час як потужні і вдосконалені моделі здатні працювати безперервно. Кількість продуктів, яку соковижималка здатна переробити протягом одного циклу, визначає рівень її продуктивності.

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]Наостанок варто сказати про довговічності соковижималки. Пам’ятайте, яку б модель ви не вибрали, термін її служби буде прямо залежати не тільки від її технічних характеристик, але і від належного догляду в процесі експлуатації.[/box]

Рейтинг
( No ratings yet )
Поділитися в соцмережах:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: