Головна / Корисні поради / Як правильно вибрати універсальний соковитискач для овочів. Яку вибрати соковижималку

Як правильно вибрати універсальний соковитискач для овочів. Яку вибрати соковижималку

Яку вибрати соковижималкуСвіжовичавлений сік – це ключ до отримання вітамінів, необхідних для здоров’я нашого організму, а також неповторний смак, приносить справжнє задоволення. Однак найчастіше покупець не знає, як правильно вибрати соковижималку і на які аспекти слід звертати увагу.

Замислюючись над тим, як вибрати соковижималку, в першу чергу слід визначитися, для яких цілей вона вам знадобиться. Тут маються на увазі плоди, з яких ви збираєтеся вичавлювати сік. У разі, якщо ви – любитель цитрусових, вам зовсім не обов’язково купувати складний соковитискач з безліччю функцій, оскільки на ринку техніки представлено чимало моделей, орієнтованих саме на цитрусові. Їх конструкція, як правило, проста, а комплектація такого пристрою досить зручна і не займає багато місця на кухні.

Але, наприклад, якщо ви хочете вибрати соковижималку для овочів, ви запросто можете вибрати універсальну соковижималку, яка чудово підходить як для овочів, так і для фруктів.

Важливим аспектом у питанні, яку вибрати соковижималку, є набір аксесуарів, які входять в її комплект. Пам’ятайте: чим більше комплектація соковижималки, тим зручніше її експлуатація.

Корисними речами можуть бути наступні елементи: спеціальна кришка-лоток, яка служить надійним захистом від проникнення пилу, а також запобігає випадання фрукта або овоча за межі соковижималки, спеціальна щіточка, завдяки якій можна безперешкодно проводити очищення соковитискачі від елементів продукту і так далі.

Далі слід згадати про зручність при експлуатації соковижималки. Для будь-яких продуктів вона була виготовлена, передбачити розмір фруктів і овочів неможливо: нерідко буває, що продукт не поміщається в соковижималку через свої великі розміри.

Саме тому при покупці соковижималки рекомендується звернути увагу на горловину, яка приєднана до основного корпусу пристрою: чим більше її розміри, тим менше ймовірність, що вам доведеться розрізати продукт для того, щоб він вмістився у горловину.

При цьому одну з ключових ролей відіграє нижня частина горловини. У соковижималках нижня частина горловини розташовується на певній відстані до тертці, яка виконує переробку продукту і вичавлює з нього сік. Від цієї відстані залежить ймовірність попадання в кінцевий продукт (свіжовичавлений сік) частинок фруктів або овочів, шкірки або насіння.

Таким чином, чим ближче горловина розташована на тертці, тим менше стає ця ймовірність.

При купівлі соковижималці слід також звертати увагу на наявність вбудованої посудини для збору соку. Дана посудина має безліч переваг: розмітка для визначення точної кількості отриманого соку, відсутність ризику проливання соку після процесу вичавлювання, зручність при експлуатації (посудина може одночасно виконувати роль глечика для зберігання отриманого соку) і так далі.

Серед мінусів самим істотним є габарити соковижималки при наявності посудини для збирання соку, оскільки такі соковижималки зазвичай займають більше місця, ніж прості, в яких немає судини. Однак соковижималка без вбудованої посудини має свій істотний мінус: отриманий сік доводиться переливати вручну, із-за чого велика імовірність протікання соку.

Покупцеві також слід приділити особливу увагу тривалості роботи і потужності пристрою. Як правило, найпростіші моделі соковижималки можуть здійснювати лише один цикл, в той час як потужні і вдосконалені моделі здатні працювати безперервно. Кількість продуктів, яку соковижималка здатна переробити протягом одного циклу, визначає рівень її продуктивності.

Наостанок варто сказати про довговічності соковижималки. Пам’ятайте, яку б модель ви не вибрали, термін її служби буде прямо залежати не тільки від її технічних характеристик, але і від належного догляду в процесі експлуатації.
 

Читайте також

Вибираємо постільну білизну з сатину

Сатин як матеріал відноситься до одного з найкрасивіших, дуже міцних і приємних на дотик текстілей, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *