Цікаві статті
Головна / Побутова техніка / Як правильно вибрати велотренажер для дому. Який вибрати велотренажер

Як правильно вибрати велотренажер для дому. Який вибрати велотренажер

Який вибрати велотренажерПогодьтеся, не у кожної з нас є час відвідувати спортзали. Не завжди можна вибрати і півгодини на ранкову пробіжку. У таких випадках на допомогу приходить велотренажер. Велотренажери зміцнюють серцево-судинну систему і тому їх відносять до класу кардіотренажерів, тому особливо важливо правильно вибрати велотренажер.

Останнім часом ці пристрої стають все більш популярними. І від правильного їх вибору залежить ефективність їх застосування. Перед тим як вибрати велотренажер, слід враховувати, що існує кілька типів таких пристроїв. За конструктивними характеристиками виділяються вертикальні велотренажери, які практично дуже схожі на звичайний велосипед, тільки працює не сходячи з місця. Такі тренажери є найбільш поширеними і популярними.

Крім того, велотренажери розрізняються різною конструкцією системи обертання педалей. Найбільш простим і дешевим є ремінний тренажер, в якому зусилля від педалей на маховик передається через ремінь. В інерційних велотренажерах навантаження досягається застосуванням гальмівних колодок, а в магнітних – постійним магнітом поблизу маховика. Робота електромагнітного тренажера забезпечується застосуванням спеціальних електромагнітів.

За допомогою велотренажера для рук можна зміцнювати руки і м’язи спини. Конструкцією передбачено, можливість крутить педалі руками.

Горизонтальний велотренажер зменшує навантаження на суглоби і хребет користувача.

Педалі розміщені попереду сидіння, а користувач розташований у напівлежачому положенні. Для реабілітаційних процедур використовується велоергометр. Конструкція його передбачає максимальний контроль навантажень на організм користувача.

Крім того, якщо ви хочете вибрати велотренажер для дому, необхідно визначитися з метою придбання пристрою. Він потрібний для зміцнення серцево-судинної системи, для схуднення, для підтримки фізичної форми і т. п. Відповідно, вибирається тип тренажера. Для певних занять немає необхідності купувати тренажер, нашпигований різноманітними функціями, значення яких не завжди зрозумілі, але які суттєво впливають на вартість пристрою.

Вирішуючи, який вибрати велотренажер, слід також звертати увагу на кілька моментів. По-перше, врахувати вікову категорію і рівень фізичного розвитку користувача. Наприклад, від розміру маховика залежить плавність ходу, особливо при змінах навантажень під час занять. Наскільки інтенсивно ви плануєте займатися?

Вивчіть конструкцію і при можливості зробіть пробний заїзд. Зручна посадка, яка форма і розмір сидіння, який розмір педалей і чи відповідає вашому розміру взуття, чи не вислизають ноги з кріплень на педалях, не тиснуть ремінці кріплень, … В іншому випадку ви ризикуєте перетворити заняття в суцільні муки, і в кінцевому підсумку у вашій кімнаті оселиться непотрібна купа металобрухту, а бажання займатися зникне надовго.

Звертайте увагу на якість тренажера і на заявлену максимальну вага користувача. Як правило, термін експлуатації велотренажерів становить не більше двох років. При чому термін залежить від компанії-виробника. Тому не варто економити, купуючи тренажер від маловідомої фірми.

 

Читайте також

Як правильно вибрати йогуртницю

Як правильно вибрати йогуртницю мороженицю. Яку вибрати йогуртницю

Прагнучи убезпечити себе і своїх дітей від неякісних кисломолочних продуктів, багато хто замислюється про придбання …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *