Головна / Побутова техніка / Як правильно вибрати побутовий холодильник для дому. Який вибрати холодильник

Як правильно вибрати побутовий холодильник для дому. Який вибрати холодильник

Який вибрати холодильникПри виборі побутового обладнання тривалого користування обов’язковим є врахування двох факторів. По-перше, це фінансові можливості сьогодні. По-друге, перспективи зростання мінімальних потреб завтра.

Погодьтеся, сьогодні можна вибрати холодильник для дому з певним обсягом холодильної камери і за доступною ціною, але незабаром виявиться, що цього обсягу явно недостатньо, так як необхідно укласти на зберігання більшу кількість продуктів. Як показує практика, такі випадки цілком можливі і нерідкі. Серед основних критеріїв вибору холодильника можна відзначити його габарити, функціональні параметри, якість і надійність, економічність, гарантія виробника, зручність і дизайн.

Щоб правильно вибрати холодильник з габаритними розмірами в першу чергу зверніть увагу на ширину дверного отвору вхідних дверей та двері кухні, а також дверний проріз кабіни ліфта або ширину сходової клітки. Цілком очевидно, що помилка в розрахунках просто не дозволить занести холодильник в квартиру.

В даний час обсяг більшості кухонь становить близько 6-ти кв. метрів. Для таких приміщень рекомендується вибрати побутовий холодильник розміром (ширина х глибина): 60 х 60 сантиметрів. Для кухні меншої площі більше підійде холодильник розміром 45 х 60 см, для просторої кухні можна вибрати більш широкий холодильник. У будь-якому випадку рекомендована висота холодильного агрегату не повинна перевищувати 2 метри.

Наступним критерієм вибору того чи іншого холодильника є його функціональні можливості. Вирішуючи, який вибрати холодильник, треба враховувати його корисний об’єм, можливість збереження продуктів в охолодженому, замороженому або у свіжому вигляді, тривалість зберігання продуктів і наявність глибокої заморозки, можливість охолодження напоїв або приготування харчового льоду.

Цілком очевидно, що корисний об’єм холодильника визначається виходячи не тільки з числа членів сім’ї, а і в залежності від раціону. Крім того, перед тим як вибрати холодильник залежно від складу раціону (наприклад, переважають овочі і зелень), можливо, знадобиться наявність нульового відділення або камери з температурним режимом +0,5 – +3 градуси (волога свіжість) або -3 – -0,5 градусів (суха свіжість).

Як показує практика, в таких умовах зелень, овочі, парне м’ясо, свіжа риба зберігають свіжий вигляд набагато довше, ніж при зберіганні в умовах більш високих температур. Якщо немає потреби зберігати велику кількість заморожених продуктів протягом тривалого періоду можна вибрати економний варіант однокамерного холодильника, має низькотемпературне відділення.

Як правило, виробники маркують свої вироби в залежності від допустимого терміну зберігання продуктів. Якщо маркування відсутнє, зберігати продукти в такому холодильнику можна кілька днів, одна зірочка – допускається зберігання продуктів до двох тижнів, дві зірочки – до 3-х місяців, три зірочки – до одного року.

У всіх інших випадках краще вибрати двокамерний холодильник. Єдино на що необхідно звернути увагу, так це на розташування морозильної камери зверху або знизу. Власне кажучи, якихось строгих рекомендацій на цей рахунок не існує. При виборі слід враховувати тільки те, наскільки зручно буде користуватися холодильником і морозильною камерою.

До речі, при необхідності швидкого заморожування продуктів на тривалий термін слід звернути увагу на наявність функції «Швидке заморожування».

Щодо гарантійного терміну, то найбільш реальними є гарантії на термін від 1-го до 5-ти років. Більш тривалі терміни гарантії є просто рекламним прийомом, що частіше за все не має юридичної сили.

 

Читайте також

Як правильно вибрати йогуртницю

Як правильно вибрати йогуртницю мороженицю. Яку вибрати йогуртницю

Прагнучи убезпечити себе і своїх дітей від неякісних кисломолочних продуктів, багато хто замислюється про придбання …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *