Головна / Побутова техніка / Як правильно вибрати йогуртницю мороженицю. Яку вибрати йогуртницю

Як правильно вибрати йогуртницю мороженицю. Яку вибрати йогуртницю

Як правильно вибрати йогуртницюПрагнучи убезпечити себе і своїх дітей від неякісних кисломолочних продуктів, багато хто замислюється про придбання йогуртниць. Ці прилади не так давно з’явилися на вітчизняному ринку побутових електроприладів, але вже встигли здобути славу і визнання у господинь. Щороку кількість бажаючих придбати ці прилади неухильно зростає, відповідно і їх пропозицію на ринку збільшується. Зараз зробити вибір вже не так легко, як це було кілька років тому.

Отже, як вибрати йогуртницю, щоб вона виправдала всі Ваші надії та сподівання і прослужили довгий час вірою і правдою.

По-перше, фахівці не рекомендують купувати багатофункціональні прилади, де виготовлення йогурту – всього лише одна з функцій. Таке зустрічається, наприклад, у хлібопічках імпортного виробництва. У цьому випадку якісний та корисний продукт отримати досить складно. Краще все-таки віддати перевагу саме йогуртницам, нехай і простим моделям.

Виняток може становити хіба що йогуртниця – морожениця. Цей прилад однаково добре виробляє як йогурт, так і морозиво. Вибрати йогуртницю мороженицю можна грунтуючись на тих же показниках, що і звичайні йогуртниці.

По-друге, яку вибрати йогуртницю залежить від кількості осіб, на яких Ви плануєте заготовлювати кисломолочні продукти (йогурти, сир, кефір). Є моделі, які включають в себе кілька маленьких баночок (по 125 гр або 150 гр), а також йогуртниці, в яких одна єдина велика ємність на 1 літр. Банкові аналоги доцільніше використовувати в невеликих сім’ях, літрові йогуртниці зручніше у використанні для великих компаній. Крім того, виготовлення йогурту в баночках відмінний варіант для сімей, де є алергіки, яким потрібне спеціальне харчування.

По-третє, вибираючи йогуртницю, Ви неодмінно побачите, що деякі моделі оснащені таймером, інші – ні. Користувачі неоднозначно оцінюють цю функцію. З одного боку, це зручно: не треба засікати час для сквашування йогурту, прилад сам проінформує про це. З іншого боку, процес приготування кисломолочного продукту можна вважати завершеним, коли його відправляють в холодильник, в цьому випадку температура готового продукту знижується, і бактерії перестають рости. Таймер же виконує лише допоміжну функцію, без якої цілком можна обійтися, при цьому заощадивши деяку суму грошей.

В умовах магазину перевірити агрегат не вдасться, тому забезпечте себе та придбайте йогуртницю в центрі, де Вам зможуть оформити гарантію.

Правильно вибрати йогуртницю Вам також зможе допомогти продавець – консультант, однак пам’ятайте, що не завжди дорогі моделі краще за якістю, ніж дешевші аналоги, тому «довіряйте, але перевіряйте».

Остерігайтеся підробок, роблячи вибір виключно за бренда. На сьогоднішній день йогуртниці пропонують наступні фірми – виробники: Tefal, Orion, Saturn, Moulinex, Vinis, Dex, Delfa, Clatronic, Binatone, Ariete, Vitek, Hilton, Steba, MaxWell. Звертайте увагу на країну, де вироблений товар.

 

Читайте також

Який вибрати депілятор

Як правильно вибрати депілятор. Який вибрати депілятор

Правильно вибрати депілятор – справа досить складна. Щоб цим приладом можна було користуватися постійно, при …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *