Головна / Двері та вікна / Як правильно вибрати якісні міжкімнатні двері. Які вибрати міжкімнатні двері за кольором

Як правильно вибрати якісні міжкімнатні двері. Які вибрати міжкімнатні двері за кольором

Як правильно вибрати якісні міжкімнатні двері

Питання про те, як вибрати міжкімнатні двері, іноді буває важливіше, ніж міркування про те, чи буде кінець світу. Все тому, що велика частина населення країни може вибрати колір міжкімнатних дверей, їх дизайн, але не знають, як визначити якість, надійність та термін служби виробу.

З чим це пов’язано? З тим, що ми звикли вірити рекламі, де все красиво і дешевше, ніж у інших. Але реклама не вчить вибирати якість, вона лише підштовхує на придбання товару. Тому тут ви навчитеся довіряти не рекламі, а самому собі. Отже, як же правильно вибрати міжкімнатні двері?

1. Розберемося з видами продукції, які представлені на нашому ринку.

 • Ламіновані – вони покриті штучним матеріалом, який імітує дерево;
 • Двері з ПВХ плівкою – верхнім шаром служить ПВХ плівка, яка також по малюнку схожа з деревом.
 • Шпоновані – оббиваються тонким шаром лакованого покриття, виготовленого з цінних порід дерева.
 • З масиву – цілісний виріб без порожнеч всередині, при виготовленні використовується натуральна деревина.
 • З Екошпоном – виріб, оббитий тонким шаром покриття з екологічно чистих матеріалів.
У кожного виду є підвиди, але про них буде сказано нижче.

2. Ставимо перед собою кілька завдань і вирішуємо їх.

 • визначаємося, які вибрати міжкімнатні двері (за кольором і дизайну);
 • перераховуємо і запам’ятовуємо суму, яку ви можете викласти при купівлі;
 • робимо заміри отвору і вирішуємо, в яку сторону повинні відкриватися двері.
3. Вибрати якісні міжкімнатні двері – значить, вибрати довговічну, безпечну, звуко – і теплоізольовану продукцію. На цих показниках зупинимося докладніше.

Що означає довговічність

– Стійкість конструкції, тобто не тільки дверей, але і коробки, фурнітури і додаткових елементів, наприклад, скла або ущільнювача. Зовнішній вигляд виробу повинен залишатися в первісному вигляді щонайменше 10 років. Тому поверхня повинна витримувати невеликі удари, бути байдуже до ультрафіолету, при чищенні повинен сходити тільки бруд, але ніяк не захисне покриття. Стійкими вважаються фільончасті вироби з твердих порід дерева.

– Міцність приклеювання декоративних поверхонь і жолоблення. На якість приклеювання впливає багато факторів: вид клею, технологія приклеювання і т. д. Жолоблення у хороших дверях взагалі відсутня, навіть при високих показниках термометра і дуже низької вологості. На жаль, в умовах магазину неможливо перевірити ці параметри, тому віддавайте перевагу товарам, які мають сертифікат якості.

З приводу безпеки
Якщо ви вибираєте двері зі скляними вставками, то скло повинно бути загартованим і безосколочним. У стандартах використовувати загартоване скло при виготовленні – не обов’язкова вимога, тому така продукція нашого виробництва – рідкість.

Закордонні представники не завжди відрізняються своєю дешевизною. Якщо кількість купюр каже, що потягне лише вітчизняні товари, то купуйте заводські, скло яких приклеєно на спеціальні мастики. Це дозволить їм витримати або просто не розлетітися в різні боки при сильному ударі від протягу.

Двері повинні бути зроблені з таких матеріалів і оброблені таким захисним складом, які з часом не виділяють шкідливих для здоров’я речовин. Підтвердити це можуть екологічний або фітосанітарний сертифікат.

Дивно, я нічого не чую, але при цьому так тепло

Якщо це не пов’язано з хворобою, то можете бути щасливі, так як вибрали товар, який відповідає всім нормам звуко – і теплоізоляції. Але не всім так щастить, тому знання про те, що впливає на ці фактори, не будуть зайвими.

 • Матеріал полотна. Високими показниками можуть похвалитися шумозахисні вироби і щитові полотна, стільники яких повністю заповнені екструдованим ДСП і мають розміри 13х13.
 • Ущільнювач в коробці. Головне, щоб він був м’який, так як при закритті повинно бути суцільне примикання. Радимо додати сто гривень, але придбати двері з якісним ущільнювачем.
 • Можливість установки звукозахисної щітки. Як не крути, а між підлогою і дверима завжди залишається проміжок. Його і здатна прикрити звукозахисна щітка. Якщо ви віддали перевагу двері з порогом, то виберіть ту, у якої є ущільнювач.
 • Щоб була повна звукоізоляція, двері повинні бути глухими. Але якщо дизайн приміщення вимагає вироби зі скляними вставками, вибирайте такі, в яких вставки мають невеликі розміри, а товщина скла складає 6-7 мм. Ідеальний варіант, якщо замість скла використовується склопакет.
Ось начебто і все, що стосується вибору міжкімнатних дверей. Проаналізуйте інформацію, і вперед, для здійснення якісних покупок.

 

Читайте також

Конденсат на пластикових вікнах

Виробники і споживачі ПВХ вікон часто стикаються з такою фізичною проблемою, як конденсат. Він утворюється …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *