Цікаві статті
Головна / Побутова техніка / Як правильно вибрати депілятор. Який вибрати депілятор

Як правильно вибрати депілятор. Який вибрати депілятор

Який вибрати депіляторПравильно вибрати депілятор – справа досить складна. Щоб цим приладом можна було користуватися постійно, при цьому не відчувати почуття дискомфорту, а кінцевим підсумком бути задоволеним, доведеться ретельно підійти до процесу вибору сучасного засобу депіляції.

Популярність депіляторів багато в чому пояснюється принципом їх роботи: волосся видаляється з коренем, відповідно, гладкою шкіра може залишатися до чотирьох тижнів.

Отже, який вибрати депілятор, щоб не розчаруватися? Зверніть увагу на наступні моменти:

  • Болючість процедури. Не варто очікувати, що використання депілятору буде абсолютно безболісним. Сам принцип його роботи дуже схожий з процесом видалення волосся пінцетом, що доставляє дискомфорт, але і забезпечує довговічність результату. Тому перш ніж вивчати як вибрати депілятор, усвідомте цей момент.
  • Насадки для знеболювання. Вони збільшують вартість приладу, але при цьому дозволяють зробити процес депіляції максимально безболісним. Наприклад, популярною є охолоджуюча насадка. Людям з високим больовим порогом, насадками можна не користуватися зовсім. До деяких моделей додається знеболююча охолоджуюча рукавиця. Ще одним дієвим спосіб по зниженню больових відчуттів є масажні насадки.
  • Комплектація приладу. Мова йде насадки, для депіляції окремих зон. Це можуть бути насадки для зони бікіні і пахв, насадка для видалення окремого волосся (за принципом точкового видалення), насадка – обмежувач (з регульованою шириною зони гоління), тример (для роботи з довгими волосками, а також для додання округлих форм), насадка проти вростання волосся та інші.
  • Пінцети. Чим їх більше на голівці депілятора, тим швидше буде відбуватися процес видалення волосся. Але така швидкість роботи може доставляти дискомфорт, особливо якщо депилятором користуються недавно. Саме тому новачкам фахівці не рекомендують купувати моделі з великою кількістю пінцетів.
  • Швидкісні режими. Найчастіше в сучасних моделях є дві – три швидкості. Перша з них розрахована на видалення короткого і тонкого волосся, друга і третя – для роботи над більш товстим і грубим волоссям.
  • Підсвічування. Ряд моделей виробники оснастили додатковим підсвічуванням для більш комфортного видалення волосся. Особливо ця функція може стати в нагоді при роботі, наприклад, з бровами.
  • Шум. Показники за цим критерієм має сенс вибирати суто індивідуально. В цілому, сучасні депілятори вже працюють з низьким шумовим ефектом.
  • Можливість використання в воді. Більшість депіляторів можна використовувати тільки на сухій шкірі. У воді ж процедура відбувається менш болісно, за рахунок постійного контакту шкіри з водою.
  • Спосіб живлення приладу. Він може заряджатися або від акумулятора, або від мережі. Останній менш мобільний, але і дешевий варіант. У моделях з акумулятором ціна буде зростати в залежності від потужності цього самого акумулятора.
 

Читайте також

Як правильно вибрати йогуртницю

Як правильно вибрати йогуртницю мороженицю. Яку вибрати йогуртницю

Прагнучи убезпечити себе і своїх дітей від неякісних кисломолочних продуктів, багато хто замислюється про придбання …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *