Головна / Корисні поради / Як правильно вибрати чоловічу електробритву. Яку електробритву вибрати

Як правильно вибрати чоловічу електробритву. Яку електробритву вибрати

Як правильно вибрати чоловічу електробритвуРослинність на нашому тілі змушує нас регулярно проводити процедуру гоління. Чоловіки збривають щетину вранці, а жінкам доводиться приділяти увагу ногам. Найчастіше бритвений верстат приносить безліч незручностей, і саме тоді виникає питання, як правильно вибрати електробритву.

На вибір цього пристрою, особливо, якщо необхідно вибрати чоловічу електробритву, впливає кілька основних факторів, на які варто звернути увагу при покупці. В основному цими факторами є технічні характеристики бритви, а також її зовнішні параметри і ергономічність.

Замислюючись над тим, яку вибрати електробритву, зверніть увагу на бриючу систему, яка може бути роторною або сітковою. Сіткова бритвене система забезпечує безпечне гоління, захищаючи шкіру від небажаних пошкоджень і порізів, а також чудово справляється з сильно відрослими волосками.

Роторна система відрізняється більш повноцінним результатом гоління: ножі, вбудовані в цю систему без зусиль справляються з найважчими і нерівномірними ділянками волосяного покриву. При цьому роторна система не настільки рекомендована чутливому типу шкіри, як сіткова.

Також перед тим, як вибрати електробритву, вам варто звернути свою увагу на кількість головок бритви, а також їх рухливість. Саме від цих чинників в основному залежить те, наскільки чистим буде результат після гоління. Як правило, чим більше кількість головок у електробритви і чим різноманітніше вони працюють, тим ефективніше буде результат.

Рухливість електробритви може бути також плаваючою, завдяки чому леза здійснюють гоління, чітко підлаштовуючись і слідуючи по всіх контурах шкіри, з-за чого результат гоління, відповідно, стає набагато краще.

Важливим фактором у виборі електробритви є також можливість вологого гоління, оскільки вологе гоління вважається найбільш комфортним і кращим для більшості людей.

У випадку, якщо у вас є вуса чи борода, вам необхідно звернути увагу на наявність триммера в електробритві. Тример дозволяє зберігати певну довжину при голінні і вирівнювати волосяний покрив до потрібного рівня.

Наостанок варто сказати про живлення електробритви. При здійсненні вибору, задумайтеся, чи не знадобиться вам використовувати електробритву в дорозі, без наявності розетки? Якщо ви припускаєте, що будете здійснювати процес гоління виключно в домашніх умовах, вам підійде електробритва, що працює від мережі.

Однак у випадку, якщо ви хочете тримати електробритву завжди при собі (наприклад, на випадок тривалих поїздок, подорожей, переїздів і так далі), вам слід шукати електробритву серед моделей, що працюють від акумулятора. Від розміру акумулятора залежить не тільки тривалість зарядки електробритви, але і її ціна.

Безумовно, на вибір електробритви може вплинути наявність різних додаткових функцій (наприклад, індикатор зарядки акумулятора, захисна система від перезарядки акумулятора, система очищення і так далі), проте вище були перераховані основні моменти, на які слід звертати увагу при здійсненні покупки.

 

Читайте також

Вибираємо постільну білизну з сатину

Сатин як матеріал відноситься до одного з найкрасивіших, дуже міцних і приємних на дотик текстілей, …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *