Головна / Побутова техніка / Як правильно вибрати автосигналізацію з автозапуском. Яку вибрати автосигналізацію

Як правильно вибрати автосигналізацію з автозапуском. Яку вибрати автосигналізацію

Як правильно вибрати автосигналізаціюСьогодні практично дуже рідко зустрічаються автомобілі без автосигналізації. Рано чи пізно, але кожен автовласник починає замислюватися яку вибрати автосигналізацію. Які існують критерії вибору і на що слід звертати увагу, без яких функцій надійність і ефективність автосигналізації не постраждає.

Перед тим як вибрати автосигналізацію слід звернути увагу на те, що існує кілька основних видів охоронних пристроїв, що розрізняються як по функціоналу, так і за ціновими параметрами. Звичайна одностороння автосигналізація відносно недорогої вартості має, тим не менш, досить широким набором функцій.

При спрацьовуванні подається світловий і звуковий сигнал. Двері автомобіля закриваються, запуск двигуна блокується. Якщо автомобіль обладнаний електричними склопідйомниками, закриваються вікна, блокується замок багажника і ще безліч функцій. Популярними в цьому класі є сигналізації Sheriff APS-35PRO Ruby і Sheriff APS-35PRO.

До другого основного виду відноситься автосигналізація, оснащена двостороннім зв’язком. В комплекті такої сигналізації додається два брелока, один з яких у звичайному виконанні, а другий – «брелок-пейджер» – оснащений тривожним пейджером відображає стан автомобіля.

Найпростіший варіант відображення інформації виконаний за допомогою піктограм. На малюнку мініатюрного автомобіля відображаються відкриті двері, багажник або капот, включено запалювання і т. п.

Ставлячи автомобіль на охорону, і відключаючи її, автовласник почує звуковий і побачить світловий сигнал. При спрацьовуванні сигналізації досить поглянути на брелок, щоб зрозуміти що «кричить» сигналізація саме його автомобіля. В модельному ряді цього класу автосигналізацій особливо популярні Sheriff ZX-725 і Sheriff ZX-730.

Більш дорогі моделі цього класу мають брелоки оснащені РК-екраном. Звичайно, інформативність такого брелока істотно зростає завдяки наявності дисплея. В даний час з’явилися моделі автосигналізації, в яких основні функції можна запрограмувати безпосередньо за допомогою меню дисплея брелока. Крім того, кнопки блокуються від випадкового натискання як у мобільному телефоні. В ряду таких систем можна відзначити Sheriff ZX-940, Sheriff ZX-900 і Challenger 8000i.

Сьогодні вже також легко можна вибрати автосигналізацію з автозапуском. Ці двосторонні системи не тільки забезпечують охорону автомобіля, а ще й здатні дистанційно запускати двигун авто, наприклад, для його прогріву. Погодьтеся, дуже зручно, коли сідаєш в теплий салон, не замерзаючи в очікуванні прогріву двигуна і підвищення температури в салоні. Притому, є можливість налаштування автоматичного прогріву двигуна через певні проміжки часу (1 – 2 години) або в залежності від зовнішньої температури. І акумулятор підзарядиться, і масло не загусне. До таких систем автосигналізації відносяться Sheriff ZX-1060, Sheriff ZX-1050 і Challenger 9000i.

Дальність дії автосигналізації з двостороннім зв’язком, як правило, становить від 500 до 800 метрів (в чистому полі – до 2 кілометрів). Одним словом, найкращим захистом вашого автомобіля може стати автосигналізація (навіть у власному гаражі).
 

Читайте також

Який вибрати депілятор

Як правильно вибрати депілятор. Який вибрати депілятор

Правильно вибрати депілятор – справа досить складна. Щоб цим приладом можна було користуватися постійно, при …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *