Головна / Побутова техніка / Як правильно вибрати автомагнітолу. Яку вибрати автомагнітолу

Як правильно вибрати автомагнітолу. Яку вибрати автомагнітолу

Як правильно вибрати автомагнітолуКожен другий водій після придбання автомобіля замислюється над тим, як правильно вибрати автомагнітолу. Для цього слід розібратися в деталях, описаних нижче.

Наведені факти вкажуть Вам, на які речі варто звернути увагу перед тим, як вибрати автомагнітолу. Важливо пам’ятати, що від Вашого рішення буде залежати комфорт та атмосфера Вашого автомобіля, адже в дорозі хороша музика в хорошому звучанні і якості приємна всім!

Розмірковуючи над тим, яку вибрати автомагнітолу, в першу слід приділити увагу не бренду, а якості звуку, яка визначається не гучністю, а чистотою.

Вибираючи між касетним і CD-програвачем зверніть увагу, що століття високих технологій набирає обертів, і касета стрімко йде в минуле: доказом тому служить достаток CD-дисків на прилавках музичних магазинів, а касети зустрічаються все рідше і рідше, а то й зовсім не зустрічаються.

CD-програвач набагато зручніше касетного вже тільки з тієї причини, що Ви маєте можливість перемикати композиції і не витрачати час, щоб перемотати плівку або переставити касету на іншу сторону.

Важливу роль в автомагнітолі грає її вихідна потужність, яка безпосередньо пов’язана з акустичною системою автомобіля. Акустична система багато в чому впливає на якість звуку, тому часто любителям музики і гарного звучання потрібно придбати акустику для свого автомобіля.

Також слід звернути увагу на те, яка у програвача чутливість. Найкращим показником є 1 мкв (і менше), оскільки з таким показником не виникне проблем в місцях, де доступність сигналу зведена до мінімуму.

Хороша магнітола повинна володіти шумопоглинаючою функцією, а співвідношення шуму і сигналу має бути вище 90 дБА.

Якщо Ви звикли налаштовувати музику “на свій лад“, то зверніть увагу на наявність еквалайзера у автомагнітоли.

Можливість підключення лінійних пристроїв дозволить Вам удосконалювати всю звукову систему Вашого автомобіля з появою нових девайсів.

Зверніть увагу на дизайн: при цьому дивіться не стільки на красу, скільки на зручність розташування кнопок, дисплею і його підсвічування, а також інші експлуатаційні характеристики (наприклад, знімна передня панель). Слід зазначити, що розмір автомагнітоли є одним з ключових аспектів: попередньо розгляньте приладову дошку Вашого автомобіля, щоб зрозуміти, якого розміру повинна бути Ваша майбутня автомагнітола.

Якщо магнітола захищена від крадіжки спеціальною системою – це великий плюс. Часто дорогі магнітоли привертають увагу злодіїв, які, здійснюючи крадіжку, неабияк псують автомобіль, тому захист від крадіжки позбавить Вас від цієї неприємності.

Від кількості каналів в автомагнітолі залежить кількість динаміків, які Ви згодом зможете встановити. Тут все залежить тільки від Вашого смаку: чотирьохканальна аудиомагнитола дозволить встановити чотири динаміки, а двоканальна, відповідно, тільки два.

До купівлі автомагнітоли потрібно підходити з усією відповідальністю, тому що тільки хороший і якісний звук в машині здатний піднімати настрій, розслабляти і створювати прекрасну атмосферу.

 

Читайте також

Який вибрати депілятор

Як правильно вибрати депілятор. Який вибрати депілятор

Правильно вибрати депілятор – справа досить складна. Щоб цим приладом можна було користуватися постійно, при …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *