Цікаві статті
Головна / Побутова техніка / Як правильно вибрати аерогриль. Який вибрати аерогриль

Як правильно вибрати аерогриль. Який вибрати аерогриль

Як правильно вибрати аерогрильНе секрет, що в даний час в гонитві за симпатіями споживачів виробники пропонують безліч речей, про існування яких раніше ніхто і не здогадувався. Їх просто не існувало.

Сьогодні сучасні технології дозволяють виготовляти абсолютно незвичайне обладнання, що поєднує в собі функціональні можливості цілого ряду окремих приладів.

Наприклад, пропонований сьогодні електричний аерогриль здатний замінити одночасно і плиту з духовкою і мікрохвильову піч, тостер і пароварку, гриль і шашличницю, коптильню і йогуртницю, і навіть російську піч (за словами виробників). Власне кажучи, з технічної точки зору нічого надприродного в цьому приладі немає.

Конструктивно аерогриль виконаний у вигляді скляної колби з розташованими всередині гратами для укладання продуктів. Основні технічні нововведення «заховані» в кришці, де розташовуються нагрівальний елемент (ТЕН) і вентилятори. Нагріте повітря від електронагрівача завдяки вентиляторам циркулює всередині колби, забезпечуючи рівномірне прогрівання продукту. Температура може регулюватися в діапазоні 60 – 260 градусів, що дозволяє приготувати апетитні страви в будь-якому вигляді.

Причому готування страв здійснюється без жиру і олії, можна сказати «у власному соку».

Традиційно, перед тим як вибрати аерогриль, слід звернути увагу на кілька характерних параметрів приладу.

По-перше, слід визначитися з розміром (робочим об’ємом) колби. Сьогодні вибір досить широкий – від 4-х до 18-ти літрів. Рішення залежить від передбачуваної кількості і обсягу страв, які будуть готуватися одночасно, наприклад, в очікуванні напливу гостей. Крім того, деякі моделі приладів комплектуються розширювальним кільцем, виготовленим зі сталі і встановлюється зверху колби.

Таким чином, робочий об’єм колби може бути при необхідності збільшений. По-друге, вирішуючи який вибрати аерогриль, зверніть увагу на конструкцію кришки. Знімна кришка перетворює виріб в більш компактний прилад і дозволяє встановлювати на аерогриль низької полиці. Кришка на кронштейнах «звільняє» руки при обслуговуванні приладу, але такий аерогриль менш компактний, і вгорі повинно бути досить вільного простору для його відкривання.

Щоб правильно вибрати аерогриль слід також придивитися до типу управління. Як правило, механічне управління знижує вартість виробу, але електронне управління більш зручне і дозволяє готувати страви в автоматичному режимі. Досить вибрати необхідний режим – підігрів, розморожування, барбекю, гриль та ін. – і розумна автоматика відрегулює оптимальний час, температурний і повітряний режим.

За проходженням процесу приготування страви можна буде спостерігати за інформацією на дисплеї. Різні моделі аэрогрилей можуть мати різні нагрівальні елементи, як традиційні ТЕНи, так і галогенні нагрівачі. Перевага другого в більш швидкому нагріванні і, відповідно, скороченні часу приготування страв. Рекомендується також переконатися в наявності вбудованого таймера, режиму самостійного регулювання швидкості конвекції, функції самоочищення, а також необхідних аксесуарів: решіток, дек, шампурів, щипців-рогачів і ін.

 

Читайте також

Як правильно вибрати йогуртницю

Як правильно вибрати йогуртницю мороженицю. Яку вибрати йогуртницю

Прагнучи убезпечити себе і своїх дітей від неякісних кисломолочних продуктів, багато хто замислюється про придбання …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *