Головна / Оздоблювальні роботи / Глянсові або матові натяжні стелі?

Глянсові або матові натяжні стелі?

Глянсові або матові натяжні стелі?

Натяжні стелі сьогодні можна зустріти в більшості наших будинків і квартир. Цим вже нікого не здивуєш. Відомо про існування глянсової та матової натяжної стелі. Всі глянсові натяжні стелі найчастіше виготовляються з вінілового полотна. Його поверхня є гладкою і блискучою. Для того, щоб отримати матову натяжну стелю використовується поливинилхлоридное полотно або поліестер, просочений поліуретаном.

Якщо подивитися на таке полотно, то воно здасться гладким, проте насправді воно є кілька шорстким. Стеля з такого полотна не буде відображати своїю поверхнею. За допомогою натяжних стель матових чудово доповнюється інтер’єр в класичному стилі. На ньому не буде відблисків. Його традиційний і благородний вигляд приваблює багатьох. При необхідності можна вибрати бажаний колір полотна. На матову стелю може бути нанесений відповідний малюнок або фотографія.

Глянсові або матові натяжні стелі?

Глянсова натяжна стеля підійде тим, хто любить експериментувати. З її допомогою ви зможете візуально розширити робочий простір, зробити його яскравішим, світліше. При бажанні можна замовити нанесення відповідного малюнка або фотозображення. Натяжні стелі у відповідності з особливостями монтажу можуть бути шовними і безшовними. Ідеальна безшовна поверхня без нарікань виходить при установці матової стелі.

Слід зазначити, що безшовні матові натяжні стелі здатні витримати вплив невеликий температури нижче нуля. А ось застосування натяжних стель призначене тільки для приміщень з дотриманням теплого режиму.

Слід відзначити відмінну стійкість до вологи будь-яких натяжних стель. А для того щоб провести всі необхідні монтажні роботи потрібно не більше чотирьох годин. На такій стелі можуть бути закріплені будь-які світильники. Вартість матової стелі найбільш приваблива, в порівнянні з глянцевими варіантами. Хоча безшовні стелі будуть коштувати дорожче.

 

Читайте також

Як вибрати і поклеїти шпалери на стелю

Коли постає питання обробки стелі, на розум приходять три варіанти: фарбування, підвісна або натяжна конструкція. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *