Дерев’яні стінові панелі

Дерев'яні стінові панелі

Кабінет керівника передбачає презентабельний вигляд, зручність для роботи в ньому, можливість ведення переговорів. Для створення необхідного антуражу користуються дорогими меблями високого класу, особливостями інтер’єру, включаючи обробку стін, про яку й піде мова.

Офісне оздоблення стін передбачає фарбування, оформлення фактурною штукатуркою, установкою панелей з натурального дерева. Останній варіант є не тільки престижним, але і екологічним. Ринок оздоблювальних матеріалів пропонує безліч кольорів шпонованих панелей, а так само варіанти порід деревини.

Дерев'яні стінові панелі

Універсальність шпонованих дерев’яних панелей в офісних приміщеннях у вдалому поєднанні фактур стін, покриття підлоги і меблів. Допустимо використовувати як однаковий стиль, так і контрастні колірні рішення. Саме по собі застосування панелей додасть кабінету лаконічності і серйозності.

Крім хорошого дизайнерського рішення застосування дерев’яних панелей здатне заощадити витрати на обробку і ремонт стін, які необхідні для подальшого фарбування стін. Вони здатні так само нести і функцію маскування численних проводів, ізолюючи їх від загального огляду.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]Зручність панелей так само і в високій якості і відповідно довговічності. Механічні пошкодження панелі не передбачає повну заміну конструкції – досить виготовити заміну пошкодженого елемента.[/box]

На відміну від шпалер і шпаклівки, дерев’яні панелі можна мити. Натуральний матеріал благотворно позначається на самопочутті людей, що знаходяться в кабінеті.

Дерев'яні стінові панелі

Варіантів створення неповторного інтер’єру кабінету безліч – від повного закриття стін панелями, до часткового, з використанням одного або декількох видів деревини, чисто дерев’яні панелі або в комбінації з металом. Великою популярністю користуються дерев’яні панелі в якості перегородок для створення окремих невеликих кабінетів з великого приміщення. Верх таких перегородок комбінований зі склом або пластиком.

Рейтинг
( No ratings yet )
Поділитися в соцмережах:
Залишити відповідь

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: