Головна / Будівельні роботи / Чи потрібно утеплювати будинок з піноблоків?

Чи потрібно утеплювати будинок з піноблоків?

Чи потрібно утеплювати будинок з піноблоків

Все більше котеджів і дачних будинків будується з газосилікатних та також пінобетонних блоків. Зовнішні стіни, зроблені з піноблоків товщиною до 500 мм, йдуть саме під обробку. Бувають також несучі стіни з піноблоків товщиною до 400 мм, їх утеплюють із зовнішнього боку.

Робити утеплення будинків з піноблоків, на нашу думку, в цілому не зовсім доцільно, але якщо ви хочете спорудити хороший утеплений кам’яний будинок, у такому разі всі зовнішні несучі стіни потрібно класти з цегли, а не з піноблоків.

Будівельні блоки з газосилікату – легка заміна бетонним. Їх введення в будівництво було зроблено, щоб отримати гарне теплозбереження без додаткового утеплення в котеджах з тонкими стінами.

Величезний плюс одношарових стін полягає саме в тому, що для них зникає банальна проблема виникнення конденсату, який в більшості випадків утеплення стін, цілком міг би осідати усередині всього утеплювача, що призводило згодом до появи плісняви, підвищенню теплопровідності, відшарування штукатурки і багатьом іншим сумним наслідкам.

Для запобігання утворення конденсату усередині утеплювача, використовують перевірені, всім відомі технологічні рішення: «мокрий фасад» і «вентильований фасад». При будівництві з піноблоків при одношарових зовнішніх стінах цей матеріал дає можливість обійтися без зайвих технологічних та інших складнощів, але при всьому цьому повністю укладатися у всі нинішні норми теплозбереження.

Ціна, яку ми змушені заплатити за якісне теплозбереження газосиліката і пінобетона — це зменшення міцності вищеназваних матеріалів, особливо в порівнянні з класичними варіантами — монолітними бетонними стінами, керамікою, що, звичайно, зумовлено пористою структурою. Саме тому під час будівництва споруд з піноблоку потрібно робити під перекриттями залізобетонні пояси, мауерлати і балки, щоб рівномірно розподілити все навантаження по зовнішньому периметру стін.

 

Читайте також

Будівництво будинку, планування ділянки

Перш ніж приступити до будівництва будинку, власники ділянок стикаються з таким непростим і важливим питанням: …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *