Головна / Будівельні роботи / Будівництво з оциліндрованого брусу

Будівництво з оциліндрованого брусу

Будівництво з оциліндрованого брусу

Дерево як будівельний матеріал для будівлі будинків, застосовується в нашій країні в якості історично обумовленого будівельного матеріалу. Перш за все, цей факт зумовлений тим, що простори нашої батьківщини рясніють практично невичерпними запасами цього природного матеріалу.

Загальновідомим фактом є, насамперед, те, що деревина має максимально сприятливий ефект на організм людини. Крім того, матеріально-економічна сторона дерев’яного будівництва практично не має конкуренції у сфері вибору будівельних матеріалів для виготовлення будинків. Низька теплопровідність дерева забезпечує найбільш ефективну властивість житлових приміщень, так як володіє найбільш ефективною властивістю, що забезпечує утримання тепла усередині приміщень.

Оциліндровану суху колоду, в якості матеріалу для будівництва, використовують для виготовлення будинків після проходження декількох етапів підготовки до застосування в якості будівельного матеріалу. В першу чергу деревина обробляється на спеціалізованих електронних верстатах, де їй надають заданий діаметр, переріз якого становить від 20 до 30 сантиметрів, при довжині від шести до восьми метрів. Верстати для підготовчої обробки деревини забезпечують, в кінцевому результаті, геометрично врівноважену стабільність деревини при високій якості обробки поверхні. Таким чином, додаткова відшліфовування матеріалу потрібно тільки у виняткових випадках. Антисептировка дерева відбувається за рахунок занурення в ємності, наповнені спеціальним розчином.

Після застосування всіх технологій обробки будівельний деревний матеріал набуває статус готового до застосування продукту, який підганяється під параметри певного будівельного проекту. Також застосовуються так звані відторцовані получашки, які полегшують будівельний процес будинків з оциліндрованої колоди. Ці чашки забезпечують легкість стикування частин споруди одну з одною, дозволяючи виробляти зведення будівель будь-якої, передбаченої проектом, довжини.

Оциліндрована колода, що використовується в якості будівельного матеріалу, в кінцевому результаті, на відміну від дерева ручної рубки, надає найбільш презентабельний зовнішній вигляд будівлі. Шви мають більш високу якість, за рахунок виготовлення пазів в заводських умовах, де вони отримують ідеальну форму при строго проведеному розрахунку. Завдяки цьому вінці споруди мають мінімальні зазори, завдяки чому з’являється можливість з’єднання деревини під будь-яким необхідним за проектом кутом.

Зведення будівель з колоди доступно тільки майстрам, що мають високий професіоналізм, який знаходиться на фундаменті великого досвіду і практики. Крім того, для виготовлення будівель з оциліндрованої колоди, вимагає від майстрів володіння високим художнім та естетичним смаком, так як краса деревини з геніальними шедеврами живих візерунків, усуває необхідність у додатковій косметичної обробці. В будівельному матеріалі, створений великим майстром природою, свідомо передбачені всі дизайнерські естетичні параметри. Уміння враховувати і ефективно застосовувати природні дари в дерев’яному зодчестві, забезпечує майстрам можливість зводити затишні і неповторні у своїй красі оселі.

 

Читайте також

Будівництво будинку, планування ділянки

Перш ніж приступити до будівництва будинку, власники ділянок стикаються з таким непростим і важливим питанням: …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *