Головна / Будівельні роботи / Будівництво будинків з керамзитобетонних блоків

Будівництво будинків з керамзитобетонних блоків

Будівництво будинків з керамзитобетонних блоків

Проходячи біля будівельного майданчика в приватному секторі, іноді можна побачити споруди, стіни яких є сірого непоказного кольору.

Будуючи будинок, клієнт замислюється над тим, щоб вибрати такий будівельний матеріал, з якого будинок буде довговічним, теплим, екологічно чистим і практичним, до того ж універсальним.

При будівництві приватного будинку часто вибирають для цього керамзитобетонні блоки: вони зараз затребувані, і володіють багатьма перевагами:

  • міцність;
  • морозостійкістю;
  • пожежобезпечність;
  • екологічною чистотою;
  • шумоізоляційністю;
  • сумісністю з іншими будівельними матеріалами.
Керамзитобетонні блоки виготовляють з керамзиту і бетону; бувають вони порожнистими і повнотілими. При використанні порожнистих, всередині спеціально робляться порожнечі, в яких можна приховати електричні розподільники або встановити каркас для несучих стін, щоб поліпшити стійкість фундаменту, до того ж у них відмінна звукоізоляція. Повнотілі більш важкі, без отворів і порожнин, але більш міцні.

Будинки з цього матеріалу будуються швидше, ніж цегляні споруди, так як він в розмірі набагато більше, ніж цегла і зводяться вручну, і немає ніякої необхідності застосовувати спецтехніку.

Ціна будівлі залежить від строків, поверховості і від того, хто закуповує матеріал — замовник чи підрядник. З практики краще, коли цим займається сам підрядник, так як він краще знає, у кого найбільш якісний матеріал.

Фахівці використовують керамзитобетонні блоки, причому їх застосовують не тільки при спорудженні житлових будівель, але і в інших випадках, наприклад, будівництві будівель господарського призначення, а також заміських будинків.

Порівнювати будинки, побудовані з керамзитобетонних блоків, можна тільки з будинками з цегли, які служать мешкають в них довго і не вимагають особливого ремонту.

 

Читайте також

Будівництво будинку, планування ділянки

Перш ніж приступити до будівництва будинку, власники ділянок стикаються з таким непростим і важливим питанням: …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *