Цікаві статті
Головна / Будівельні роботи / Будівництво будинків з керамічних блоків

Будівництво будинків з керамічних блоків

Будівництво будинків з керамічних блоків

Керамічні блоки володіють пористою та ніздрюватою структурою, що сильно знижує їх теплопровідність. Будівля, побудована за допомогою керамічних блоків, дуже стійка, тому що порожні канали розташовані вертикально, що не впливає на несучу здатність керамоблоків по вертикалі.

Рівень вологості повітря ніяк не впливає на теплопровідність поризованих керамічних блоків, вона однакова як у пінобетонних, так і у газосилікатних. Вертикальна міцність керамічних блоків на вищому рівні. Але цим блокам властивий один мінус: їх горизонтальна міцність не так висока, як вертикальна і вони дуже чутливі до сколів, що слід врахувати при перевезенні.

Керамічні блоки досить різні за своїми розмірами. Ви можете замовити блоки великих розмірів, так і менших, які можуть знадобитися для прокладання кутів і перегородок різного виду. Ці блоки здатні до теплозбереження, яке забезпечується пазо-гребеневою поверхнею боків, якої забезпечені блоки, що не потребує додаткового утеплення. Побудувавши будинок з керамічних блоків, ви заощадите на його подальшому утопленні.

Будинок будується таким чином, що розчин наноситься лише по горизонталі, але при цьому використовують сітку. Це сприяє тому, що швидкість кладки збільшується в рази; це дозволяє зменшити витрати на розчин.

Ви можете підібрати будь-які кладочні розміри блоків, що спростить для вас проектування та розрахунок витрат. Зовні будинок, побудований з цегли і керамблоков, неможливо розрізнити, а несуча здатність цих матеріалів на одному рівні. Якщо ви будете будувати будинок з блоків з кераміки, то це обійдеться вам трохи дорожче, ніж будинок з піноблоків, але ваша конструкція буде більш довговічніші і міцніше.

Побудувати будинок з керамічних блоків — це дорого, але виправдано, так як будівля буде більш довговічною та економніше у використанні.
 

Читайте також

Будівництво будинку, планування ділянки

Перш ніж приступити до будівництва будинку, власники ділянок стикаються з таким непростим і важливим питанням: …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *