Головна / Будівельні роботи / Будинок з клеєного бруса: втілення мрії

Будинок з клеєного бруса: втілення мрії

Будинок з клеєного бруса: втілення мрі

З давніх часів дерево було основним матеріалом для житла і госп. будівель. У сучасному будівництві, звичайно, інші вимоги до вигляду і якості матеріалів, що досягається шляхом застосування нових деревообробних технологій. До таких матеріалів відноситься клеєний брус, він широко використовується при зведенні стін дерев’яних споруд.

Частіше при виробництві клеєного бруса рекомендують використання хвойних порід дерев. Брус по суті технологічної — це обтстругані і висушені прошарки з деревини – ламелі, з яких в процесі видаляють всі природні дефекти. Після цього ламелі розташовуються так, щоб волокна усіх лежачих поряд шарів були спрямовані строго перпендикулярно, та скріплюють їх спеціальним клейовим розчином за допомогою преса. Він дуже міцний завдяки використанню такої технології, і перевершує по міцності вихідний деревний матеріал. Важливо відзначити той фактор, що сучасні технології не використовують токсичні компоненти у клейових розчинах

Дерев’яні будови вимагають до себе особливого догляду; захист від вологи, різних грибків і паразитів, хоча, з іншого боку, потрібно максимально зберегти максимум природних переваг дерева як матеріалу. І з цієї причини вам явно не слід поспішати при виборі різних просочень, які захищають деревину. Висока стійкість і довговічність, що надається клеєному брусу, в результаті тех. процесу, забезпечує застосування в процесі його виготовлення відносно дешевих порід деревини, що має високі теплоізоляційні характеристики. Одним з таких порід деревини є сосна.

При зведенні будинків з такого бруса відкриваються можливості втілення різних архітектурних проектів, які характерні для різноманітних стилів дерев’яного зодчества.

Фасад майбутньої будівлі його розміри, а також внутрішнє планування, забудовник має право обирати по готовому проекту або замовити індивідуально, після чого у відповідності з затвердженим проектом брус виготовляється для подальшої збірки будинку на підготовленому майданчику. Стіни будівель, складені з клеєного бруса, чудово виглядають без всякої обробки, і не тільки зовні, але і в самих житлових приміщеннях, а це значно економить витрати на косметичний ремонт.

Порівняльна цінова політика аналогічного будови з оциліндрованої колоди буде відрізнятися не 15%-20% дорожче в бік другого. Так само варто врахувати, що при експлуатації дерев’яних будівель клеєний брус значно дешевше, який не пожолобиться і не потріскається при можливій усадці будівлі, для усунення яких власнику доведеться витрачати додаткові кошти.

 

Читайте також

Будівництво будинку, планування ділянки

Перш ніж приступити до будівництва будинку, власники ділянок стикаються з таким непростим і важливим питанням: …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *