Головна / Оздоблювальні роботи / Безшовні натяжні стелі

Безшовні натяжні стелі

Безшовні натяжні стелі

Сьогодні невід’ємною частиною сучасного і оригінального інтер’єру стали натяжні стелі. Завдяки величезному попиту, який до цих пір зберігається на ринку, легко знайти стелі в самих різних варіантах кольорів, виконані з різних матеріалів, відповідній сучасній якісті.

Високими експлуатаційними характеристиками натяжних стель вважаються хороша стійкість до будь-яких перепадів температури, простота в експлуатації, довговічність, відсутність необхідності підготовки стельової поверхні.

На сьогоднішній день найбільшим попитом незмінно користуються безшовні варіації стель, у яких крім всіх раніше перерахованих особливостей є ще й така як — відсутність швів. Саме завдяки рівній поверхні, інтер’єр виглядає більш сучасно і цікаво. Тканинні стелі насправді застосовуються вже досить довгий час, ще з кінця минулого (ХХ) століття.

Безшовні натяжні стелі

Виготовлення безшовних стель досить просте. Роблять їх із синтетичної тканини, виконаної на ткацькому верстаті, яку потім просочують поліуретаном. У кінцевому підсумку виходить відмінне полотно високої якості, що дозволяє монтувати будь-які стелі без зайвих швів.

Для створення ексклюзивного інтер’єру краще використовувати стелі з блискітками.

Прийнявши рішення придбати безшовні стелі, ви отримаєте можливість не тільки створення сучасного інтер’єру в своїй рідній квартирі або будинку, але і зможете розраховувати на їх бездоганні характеристики в експлуатації. Такі стелі не накопичують пил, характеризуються підвищеною стійкістю до розтягування, механічних впливів, розриву, а також до впливу ультрафіолету.

Монтаж тканинного стелі відрізняється від монтажу стелі ПВХ тим, що попередньо нагрівати приміщення не потрібно. Перед закріпленням полотна по периметру кімнати треба буде встановити каркас з багета у вигляді спеціальної прищіпки, яка буде утримувати тканину за допомогою затискного пристрою, забезпечуючи стелі оптимальний натяг. Під час монтажу такої стелі важливо пам’ятати про те, що полотно стелі під час установки слабо здатне розтягуватися, а значить натяг має створюватися за допомогою профілю.

 

Читайте також

Як вибрати і поклеїти шпалери на стелю

Коли постає питання обробки стелі, на розум приходять три варіанти: фарбування, підвісна або натяжна конструкція. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *