Головна / Оздоблювальні роботи / Бамбукові шпалери: як з ними працювати?

Бамбукові шпалери: як з ними працювати?

Бамбукові шпалери

Бамбукові шпалери – екологічний матеріал, який виготовляють з натурального розщепленого бамбука. Смуги бамбука прикріплюють до тканинної основі, і виходить рулон шириною 2 метри і довжиною до 10. Такі шпалери можуть бути застосовані для обробки стін, підлоги, стелі, декоративних елементів інтер’єру та меблів. Це ідеальне рішення для внутрішнього оформлення готелів, ресторанів, офісів та індивідуальних будинків, він чудово впишеться і в стильний гардероб в етно-стилі, і в затишний дачний будиночок.

Бамбук – довговічний матеріал з високою зносостійкістю, який не вигорає від сонячних променів. Його можна клеїти за допомогою рідких цвяхів на голі стіни (бетон, цегла, брус) без особливої попередньої обробки поверхонь!

При прикріпленні бамбукових шпалер до гіпсокартону, ДВП, ДСП або бруса досить використовувати декоративні шпалерні цвяхи, ну або ж меблевий степлер, навіть без нанесення клейового шару. Відмінна перевага цього способу обробки – те, що можна уникнути таких складних маніпуляцій, як вирівнювання і ґрунтовка поверхні. Вартість квадратного метра цього матеріалу коливається в межах 130 – 200 грн. Бамбукові шпалери можливо додатково декорувати за допомогою морилок, фарб і лаків для дерева, патиною і абразивними матеріалами.

Правила наклеювання бамбукових шпалер

  • Правило №1. До початку робіт розстеліть рулон там, де будуть наклеєні шпалери і дайте бамбуку відновити баланс вологи (підсохнути або зволожити) пару днів.
  • Правило №2. Не можна клеїти бамбукові шпалери на поверхню, покриту фарбою, що слоїться або штукатуркою.
  • Правило №3. Не використовувати водорозчинний/водомістких клей. Такі шпалери клеяться на рідкі цвяхи.
  • Правило №4. Після нанесення смуг «рідких цвяхів», клею необхідно дати трохи підсохнути.
  • Правило №5. Під час прикріплення шпалер до стіни, не потрібно притискати їх дуже щільно, необхідно щоб клейова маса поширилася під покриттям пластичним шаром. Щільно притискати шпалери до стіни можна через чверть години, після часткового висихання клейової основи.

 

Читайте також

Інструкція з укладання ламінату: основні нюанси

Ламінат відноситься до числа найпопулярніших підлогових покриттів. Це обумовлено не тільки його високими декоративними якостями і …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *