Головна / Оздоблювальні роботи / Догляд за керамічною плиткою

Догляд за керамічною плиткою

Догляд за керамічною плиткою

Керамічна плитка в якості оздоблювального матеріалу незмінно займає перші позиції завдяки своїм чудовим експлуатаційним властивостям і невибагливості у догляді. З роками змінювалися технології виробництва, коректувався склад, удосконалювався дизайн. Сучасний асортимент плитки характеризується різноманітністю фактур, різноманітністю забарвлень і форм.

Найчастіше тканинна серветка або губка, трохи теплої води – це єдине, що буде потрібно для приведення плитки в порядок. Застосування мильних розчинів невиправдано, мило є продуктом переробки натуральних жирів. Навіть практично непомітні жирові сліди створюють сприятливе середовище для цвілі, від якої позбутися вельми проблематично. Наліт погіршує зовнішній вигляд глянцевою кераміки.

Заслужено привертає увагу покупця глазурована керамічна плитка. При прибиранні стін і підлоги, покритих нею, доведеться відкласти в сторону будь-які абразиви і хімічно агресивні речовини. Запилившуюся плитку легко очистити за допомогою нежорсткої щітки.

Дотримання правил укладання дозволяє не сумніватися в міцності плиткового покриття. Однак навіть за відсутності недоліків у роботі майстра варто пам’ятати, що матеріал крихкий, точкові удари можуть привести до сколів, тріщин, аж до відшарування від бази. На підлозі для запобігання подібних неприємностей доречно розгорнути спеціальний килимок з прогумованим покриттям або без нього.

Любителям застосовувати у прибиранні складні миючі засоби, з оригінальними віддушками, доцільно вибирати ті з них, які мають позначку «Спеціально для кераміки». Зверніть увагу на вузькопрофільні чистячі, різні для глянцевою і матовою плитки. Не нехтуйте регулярним доглядом, що дозволить уникнути застарілих забруднень і зберегти керамічне покриття з мінімальними змінами від початкового стану.

 

Читайте також

Як вибрати і поклеїти шпалери на стелю

Коли постає питання обробки стелі, на розум приходять три варіанти: фарбування, підвісна або натяжна конструкція. …

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *