Пластикові вікна виникли на ринку досить недавно, але незважаючи на цей факт, вже встигли обзавестися міфами навколо себе. Для того, щоб розвіяти ці міфи, необхідно розібратися в них.
Отже, міф перший. При установці пластикових вікон утворюється величезна кількість сміття.
Це зрозуміло, так як будь-які будівельні і монтажні роботи залишають певну кількість сміття. Що стосується пластикових вікон, то утворення сміття під час їх монтажу можна звести до мінімуму, накривши меблі і підготувавши спеціальні контейнери для сміття. Якщо монтаж вікон проводять фахівці, то збір сміття входить в їх обов’язки.
Міф другий передбачає неекологічність пластикових вікон. Це пояснюється тим, що багато хто не вірять у безпека продукту, виготовленого шляхом хімічного синтезу, який, у свою чергу, є натуральним і не несе шкоди людському здоров’ю. Адже з того ж пластику зараз виготовляються багато предметів побуту, якими люди користуються без побоювання.
Те, що дерев’яні вікна в рази краще і практичніше пластикових свідчить третій міф. Але статистика говорить про зворотнє: 45% використовують пластикові рами і лише 28% — дерев’яні.
Міф четвертий: найкращі вікна випускає Європа. Це так, європейські вікна дійсно якісні і практичні, але наші заводи, відкриті світовими розробниками, нічим не поступаються в якості сировини і виробленого продукту.
Міф п’ятий в тому, що трикамерні вікна гірше, ніж шести. Вірно, шість камер має більше теплозахисних властивостей, але також трьох буде достатньо, так як їх властивості визначаються порівнянням зі стіною в дві цеглини.
І шостий міф: пластикові вікна не «дихають», так як на них часто утворюється конденсат, що, в принципі, відбувається на вікнах будь-яких, крім тих, стики яких не загерметизовані і пропускають вологу. Усувається цей недолік легко – достатньо просто регулярно провітрювати приміщення.