Головна / Дача / Ландшафтний дизайн / У Франції хрестиком вишивають навіть на парканах

У Франції хрестиком вишивають навіть на парканах

У Ліоні зароджується новий вид вуличного мистецтва: вишивання хрестиком парканів з сітки-рабиці.

Як можна прикрасити вулиці міст? Як варіант – зробити малюнок на асфальті, графіті на стінах будинків, аплікацію з моху на паркані. Нещодавно в Ліоні (Франція) був придуманий ще один цікавий спосіб – вишивати хрестиком на паркани з сітки-рабиці.
Новий вид вуличного мистецтва своїй появі зобов’язаний проекту “Urban X Stitch“. Для його реалізації використовуються паркани в якості тканини і шовкові стрічки замість ниток муліне.

Спочатку малюнки робилися однотонними, потім колірна гамма розширилася, і нині на французьких парканах можна побачити яскраві різнокольорові картинки.
Тематика малюнків на металевих сітках найрізноманітніша. Це і герої мультфільмів, і рослини, і тварини. Більшість персонажів створено для дітей: адже саме вони найбільш активно реагують на оригінальні прикраси парканів.

Декор забору є своєрідною вишивкою – це красиве мистецтво, яке до того ж, на відміну від графіті, не залишає шрамів на міській архітектурі. Вишивка хрестиком на рабиці може стати новим хобі серед молоді, як колись вишивка на полотні була улюбленим захопленням наших бабусь.

 

Читайте також

8cc659ff3aa0f976aa41194d75ee73a5

Будівництво басейну на дачі

Ви побудували дачу. Неважливо, як ви це зробили – за допомогою професійних будівельників або своїми …

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *