Ремонт туалету пластиковими панелями

Хто б міг подумати, що пластикові панелі так легко увійдуть в наше повсякденне життя! Легкі, прості в монтажі, недорогі, зручні у догляді, вони активно застосовуються для обладнання стель, ремонту санвузлів і кухні, відмінно виглядають в коридорах і прихожих.

Фахівці впевнені, що пластикові панелі просто ідеальні для приміщення туалету. Вся справа в конструкції: панелі з пластика збираються на зразок конструктора. І в разі потреби ви зможете всього за пару рухів розібрати задню стінку санвузла. Весь інший час труби будуть прикриті. І ніяких полиць, шторок, жалюзі, різномастих дверей!

[box type=”success” align=”” class=”” width=””]В умовах високої вологості конструкція панелей дозволяють повітрю рухатися, а це значить, що скупчуватися волога не буде.[/box]

Важливим чинником є і вартість ремонту. З панелями ПВХ все вийде зробити не тільки швидко, але і дешево.

Як підготувати приміщення для ремонту туалету

Хочете зробити ремонт в туалеті швидко? Пластикові панелі у цьому допоможуть! Всі роботи у вас займуть всього 1-2 дня.

До ремонту виберіть для себе модель і дизайн панелей. Ви можете заощадити і купити тонкі п’ятиміліметрові панелі, проте досвід показує, що практичніше і надійніше виявляються восьмиміліметрові. У моменти, коли вам потрібно доступ до труб, панелі ви будете розбирати. І кожен раз доведеться розкривати замок. Замки у товстих панелей показують себе набагато краще. А тому вибирайте для ремонту туалету панелі товщиною від 8 мм.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]Купувати панелі з пластика потрібно з запасом. Фахівці рекомендують брати на 10-20% більше, ніж необхідно для ремонту впритул. В процесі монтажу завжди залишається велика кількість обрізків.[/box]

Необхідний для роботи інструмент: гідроуровень, молоток, болгарка, перфоратор.

Крім панелей потрібно купити металеві профілі типу CD і UD. Для ремонту потрібні також дюбеля 6*40, шайби 3,9*16. Для кріплення профілю слід купити спеціальні підвісні скоби. Також знадобиться звичайний силіконовий клей.

Як встановити панелі на стелю

Щоб провести ремонт приміщення туалету своїми руками за допомогою пластикових панелей, вам належить створити металевий каркас, закріпити його на стінах і стелі, а потім послідовно провести монтаж панелей на підготовлений каркас.
[tie_list type=”starlist”]

  • Зберіть каркас. На нього згодом вам належить встановити пластикові панелі. За допомогою гідрорівня зробіть позначки на стелі і проведіть рівні лінії. В процесі не забудьте врахувати ширину панелей з ПВХ.
  • За допомогою дюбелів закріпіть на стелі UD-профілі. Використовуючи прес-шайби закріпіть слідом профілю CD. Оптимально розставляти їх один від одного на 60-70 сантиметрів. Це дозволить надалі безпроблемно експлуатувати приміщення, не боячись, що з часом стеля провисне.
  • Набирати панелі на каркас варто почати з того боку, де огляд найкраще. Ймовірно, в кінці вам доведеться зробити обрізання зайвого. І хай цей момент залишиться прихованим від очей, ніж буде «красуватися» на увазі.

[/tie_list]
На самому початку закріпіть першу панель за допомогою шайб до CD профілю.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]Пам’ятайте, що навіть товстий пластик досить крихкий і примхливий, а тому при роботі з ним треба бути обережним, уникати зайвого тиску і ударів. У будь-який момент ви ризикуєте зламати замок![/box]

Щоб визначити для себе оптимальну схему роботи, ми рекомендуємо вам вивчити відео і фото роботи з монтажу панелей з ПВХ.

Ремонтуємо стіни

Ремонт стін і монтаж на них панелей ПВХ нічим не відрізняється від роботи, які ви до цього проводили на стелі. Правда, впоратися з цим завданням буде набагато простіше.

Наберіть металевий каркас з урахуванням рівнів. Не забудьте, що вам будуть потрібні і вертикальні перегородки, які дозволять посилити каркас зрештою, зроблять конструкцію більш надійною і міцною.

Щоб зістикувати смуги в кутах потрібно скористатися внутрішніми кутами. Хочете отримати ідеальну картинку? Набір починайте з кутом з кращим оглядом і йдіть відразу в обидві сторони.

Зовнішні кути застосовуються для приховування каналізаційних труб.

Після того, як всі панелі будуть встановлені, можна зайнятися плінтусами. Верхні, як правило, «садять» на силіконовий клей. Для кріплення нижніх плінтусів використовуйте дюбель-цвяхи.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: