Головна / Дача / Ландшафтний дизайн / Меблі з дерева своїми руками для дачі

Меблі з дерева своїми руками для дачі

Хтось їздить на дачу заради грядок, хтось-заради можливості відпочити в тиші. А хтось вважає дачу віддушиною і місцем, де можна займатися улюбленою справою, наприклад, створювати меблі з дерева своїми руками.


Щоб зробити меблі з дерева своїми руками, не обов’язково бути професійним теслею. Якщо є бажання, фантазія і трохи часу, то за допомогою підручних матеріалів можна створити милі і функціональні речі.
Однією з зручних у використанні і доступних порід деревини є осика. Вона не доставляє труднощі в обробці: це дерево досить м’яке, легке, міцне. Осика хороша і іншими своїми властивостями: стійкістю до розтріскування і викривлення, зносостійкістю. Вона не гниє при контакті з водою, не виділяє смол, тому добре підходить для виготовлення вуличних меблів. Цю деревину можна пиляти, гнути, фрезерувати, склеювати, а також морити, фарбувати і полірувати.
Меблі з дерева своїми руками можна виготовляти і з інших порід. Для цих цілей, наприклад, непогано підходить липа. Вона легка, м’яка, не схильна до розтріскування і викривлення (у висушеному стані). Однак порівняно з осикою вона менш довговічна і на відкритому повітрі пошкоджується грибками. Зате з нею зручно працювати: без особливих труднощів її можна різати, стругати, гнути, колоти, а також полірувати, лакувати, морити і фарбувати.
Роблять меблі з дерева своїми руками і з ясена. Ця деревина дуже міцна, еластична, зносостійка, однак вона пошкоджується при контакті з землею. А так як вона насилу піддається просоченню, то вироби з цього матеріалу не рекомендується використовувати на відкритому повітрі. Але є у ясена унікальна перевага: він легко гнеться, тому виробам з цього дерева часто надають хитромудрі гнуті форми.
Меблі з дерева своїми руками можна зробити з пеньків, великих гілок, повалених стовбурів дерев і, таким чином, при мінімальних витратах створити чудові речі.

 

Читайте також

1b7726573ec5da8f8e7b7ff37c219e26

12 фотоідей виробів зі старих покришок

Якщо навесні, “перевзувая” авто, ви виявили, що старі покришки прийшли в непридатність – не поспішайте …

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *