Головна / Облаштування / Кашпо для квітів

Кашпо для квітів

Рослини в будинку – це не тільки користь, але і відмінний елемент декору, який буде поєднуватися практично з будь-яким дизайном.

І очевидно, що для кожного зеленого вихованця необхідний затишний і красивий “будиночок“. Благо в наш час, на полицях магазинів представлений багатий вибір таких аксесуарів. Купити кашпо або горщик не складе ніяких зусиль.

Їх різноманітність настільки велика, що прийшовши в магазин, можна втратити голову. Цікаво, що більшість людей, які не бачать суттєвої різниці між горщиками і кашпо. В рамках цієї статті ми звичайно ж розповімо, чим відрізняється кашпо від горщика.

Кашпо для квітів – це по суті, декоративний посуд, в який поміщають горщик з рослинами.
Від французької cache-pot – ховати квітку. Як ємність для рослини, вони як правило, не використовуються. Кашпо не має отворів на дні, щоб звідти випливали надлишки води.
Виготовляється дана посудина з найрізноманітніших матеріалів: металу, пластмаси, ротанга, дерева і навіть гуми.

І головне призначення кашпо – дарувати естетичне задоволення своєму власникові.

Горщики ж, навпаки, використовуються для вирощування рослин у домашніх умовах. Мають різні розміри і форми. Найчастіше виготовляються з пластмаси чи кераміки (глини).

Купити або зробити самому

Кашпо для квітів необов’язково повинно мати класичну форму горщика. Саме тому, його можна не купувати. Якщо ви сповнені ентузіазму і достатньою кількістю часу, то це не складе великої праці.

 

Читайте також

21e48f1d55e4103fb014995fa28fede4

Вишукана спальня в темних тонах

Спальня в темних тонах – досить сміливе рішення. Прийнято вважати, що темні кольори надають приміщенню …

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *