Головна / Облаштування / Інтер’єр туалету: роздільний санвузол

Інтер’єр туалету: роздільний санвузол

Об’єднаний санвузол в квартирі, незважаючи на популярність рішення, не завжди є найкращим варіантом організації простору даного приміщення.

Іноді зручніше, коли туалет і ванна кімната перебувають у різних приміщеннях. І, якщо з ванною все більш-менш ясно, то дизайн інтер’єру туалету ми обговорюємо набагато рідше. І даремно, так як це приміщення теж потребує комфорту, а значить і роботи дизайнера.

Основна проблема, з якою ми зіткнемося плануючи інтер’єр туалету, це непристойно маленька площа.

Найчастіше, катастрофічно маленька: як правило, ми не бажаємо жертвувати зайвими метрами ванної кімнати. І, якщо кашпо з квітами розмістити в туалеті вдається не завжди, то мінімальні гігієнічні вимоги повинні бути: необхідно передбачити місце під унітаз, гігієнічні аксесуари, умивальник для рук. З точки зору компактності, і простоти прибирання приміщення, підвісний унітаз є оптимальним: така модель дуже спрощує прибирання.

Компактна сантехніка — просто знахідка для малогабаритного туалету, адже нам обов’язково потрібно розмістити хоча б самий маленький умивальник, щоб можна було вимити руки (йти у ванну для цього не завжди зручно, та і просто не гігієнічно).

З точки зору компактності, варто звернути увагу на кутові моделі умивальників. Те ж саме відноситься і до сміттєвої корзини, а також ємності для туалетного паперу та інших гігієнічних аксесуарів.

Якщо ми говоримо про дуже маленький санвузел, є сенс використовувати світлі кольори у дизайні інтер’єру, щоб візуально розширити простір. Але якщо вам до душі темні кольори і текстури, сміливо використовуйте саме їх: ваш інтер’єр повинен радувати вас, а не відображати стереотипи, навіть якщо ми говоримо про туалет.

Досить локанічно виглядають, навіть на маленькій площі, контрастні двоколірні рішення: чорно-білий або біло-бежевий інтер’єр в грамотному виконанні зробить приміщення структурованим і візуально привабливим.

Як бачите, трохи творчості — і навіть самий звичайний туалет міської квартири можна перетворити в стильну частина вашого будинку. Адже комфортним може бути будь-який куточок, якщо з розумом підійти до питання організації простору.

 

Читайте також

21e48f1d55e4103fb014995fa28fede4

Вишукана спальня в темних тонах

Спальня в темних тонах – досить сміливе рішення. Прийнято вважати, що темні кольори надають приміщенню …

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *