Дизайн котеджу: деякі важливі міркування

Дизайн котеджу

Все більш популярним сьогодні стає придбання житлових малоповерхових будинків у котеджних селищах. І все більшим попитом починають користуватися не маленькі будиночки, а досить великі котеджі і цілі маєтки.

Зазвичай, проживання в таких великих котеджах і особняках носить постійний характер незалежно від пори року. Такі будинки оснащені всіма сучасними благами цивілізаціями (водопостачання, система каналізації, зв’язку) і виконані в традиціях європейського стилю,
тому дизайн котеджу краще не виконувати примітивних напрямках.

Внутрішнє оздоблення таких будинків вже мало чим нагадує сільські мотиви, там все більше зустрічається сучасний стиль з елементами сильних європейських течій різних століть. Завдяки великому простору, поверховості будинку, безлічі кімнат, можна не обмежувати себе в дизайнерських ідеях, втіливши в реальність практично кожну думку.

Еталоном в оформленні заміських котеджів є класичний стиль. Для нього властиві дорогі елементи декору, наприклад, старовинні годинники, статуетки будь-якого розміру, антикваріат і ексклюзивні предмети.

Дизайн котеджу визначає і вибір текстилю. Текстиль можна вибирати важкий, в грубих кольорах і фактурі. Краще буде, якщо вікна обрамляють портеры з благородних дорогих тканин.
Поєднувати можна стилі класичних напрямів, характерних для різних століть і країн. Приміром, в одному інтер’єрі вдало поєднуються граціозність класичної Італії і строгість маєтків англійських лордів.

Котеджний будинок має великі фінансові витрати та наявність високого достатку своїх власників, але це не привід створювати мислимі і немислимі дизайнерські переваги у всьому будинку. Навіть найдорожчі елементи декору здатні захламити житловий простір і зробити його без смаку. Важливим аспектом в оформленні великих площ є поміркованість, правильно поєднання кольорів і плавний перехід від однієї тематичної зони призначення до іншої.

Дизайн котеджу: деякі важливі міркування

Як краще за все визначитися з простором і стилістикою дизайну вітальні в домі?

Центральним приміщенням будь-якого великого будинку вважається вітальня. Вона відрізняється досить потужним функціоналом, на її облаштування зазвичай витрачається найбільше творчих зусиль. Таким чином, для створення інтер’єру цієї кімнати слід застосувати всю свою фантазію і креатив – це окупиться сторицею.

Звичайно, дотримуючись помірності у поєднанні стилів і тематичних напрямків. Вітальня в приватних домоволодіннях являє собою справжнє поняття вітальні. Як правило, це велика світла кімната в центрі будинку, тому головні акценти в інтер’єрі і декор варто розставляти саме тут.

У вітальні можна розмістити великий обідній стіл, зону відпочинку з диваном і телевізором, відвести дітям невелику територію під ігри та розваги.

Там же можна вмістити і робочу зону. Дизайн вітальні в будинку можна виконувати в сільському стилі, етнічної тематики, кантрі, можна доповнювати мотиви провансу, модерном і класицизмом. Помпезність і химерність краще залишити для спальні.

Дизайн котеджу: деякі важливі міркування

Предмети меблів і декору краще вибирати з яскравою палітрою кольорів із натуральних матеріалів. Домашній текстиль краще використовувати з м’якою фактурою ліній, це додасть особливий затишок в дизайн вітальні в будинку.

Фіранки на вікнах не повинні виглядати масивно, тут важливо максимальне проникнення природного освітлення. З вікна вітальні повинен відкриватися вид на зовнішній краєвид, що сприяє кращому проведенню часу.

Багато світла в кімнаті дає привід власникам застосовувати в інтер’єрі темні кольори меблів і килимових покриттів. Це дуже важливо для заміського будинку, так як часу на прибирання йде більше, та й забрудненість набагато вище.

Вітальню прийнято умовно розділяти на декілька тематичних зон призначення одночасно, тому до важливих завдань належить і правильне розмежування кожної з них.

Кухня. Головні особливості оформлення особливої зони.

Кухні в приватних будинках, особливо побудованих за індивідуальними проектами, бувають самих різних розмірів. Зустрічаються і маленькі кухні, але частіше все-таки вони спочатку плануються великими і просторими.

Кухня. Головні особливості оформлення особливої зони

Тут можна простежити прямий зв’язок між проектом житлового будинку, створеним спочатку і тим, яке призначення відводиться заміському будинку. Кухні часто мають нестандартні форми, з’єднуються з верандою, передпокоєм або з основною кімнатою.

Головним і непростим завданням в оформленні вважається оптимальне розміщення предметів меблів і побутового обладнання по периметру кухонної зони. Дизайн кухні в приватному будинку – робота непроста. Сама кухня повинна бути візуально поділена на виробничу і обідню зону.
Якщо обідня зона вдало розташована, наприклад, у вітальні або на веранді, тоді можна вдало розмістити ящики з кухонним начинням і побутову техніку без особливих зусиль. Центром кухні повинен стати обідній стіл з єдиною стільницею і створювати цілісний вигляд незалежно
від квадратури кухонної зони.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]Робоча зона кухні повинна розташовуватися уздовж стіни.[/box]

Особливим рішенням може стати наявність панорамної віконної конструкції на території кухні.
У такому разі кухонну зону краще розмістити близько з вікном. Будь-яке вікно дозволить створювати природну вентиляцію і вчасно прибирати небажані запахи в процесі приготування їжі. Кухонні меблі повинні бути обрані в стилі мінімалізму, коли мається на увазі лише важливі деталі.

Кухня. Головні особливості оформлення особливої зони

Дизайн кухні в приватному будинку повинен бути помірним, здатним розширити невеликий простір і вмістити весь функціонал. Меблі повинні обов’язково гармоніювати з інтер’єром будинку у загальному і цілому, зі стилістичною задумкою кухонної зони.

Шафи на стіні і полички можна прикрасити гарними яскравими кухонними приналежностями, природними і цікавими аксесуарами і декором.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Поділитися в соцмережах:
Будівельно-ремонтний портал
Додати коментар

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: